Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Швидке і цілодобове

Оформлення водія

Без поїздок в офіс

Пройшли ті часи, коли потрібно було їхати в офіс компанії для того щоб оформитися і приступити до роботи. Лекс таксі пропонує вам простий і зручний спосіб оформлення - онлайн. Весь процес оформлення займе не більше п'яти хвилин. Досить заповнити просту і зрозумілу форму на нашому сайті.

Співпраця з нами

Кращі умови

Мінімальні вимоги

Багаторічна історія компанії дала можливість сформувати найбільш лояльні умови для водіїв. На сьогодні Лекс таксі пропонує найпростіші і лояльні умови для кожного водія. Мінімальна комісія, вільний графік і велику кількість замовлень. Керуєте своїм робочим часом самостійно.

Працюйте як вам зручно

Ніяких шашок таксі

Вільний графік

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб створити найбільш лояльні і стабільні умови для водіїв. Ви можете співпрацювати з Лекс таксі тоді, коли вам це зручно, поєднуючи з основною роботою. Вам не буде потрібно шашка таксі, а також на автомобілі не буде якихось розпізнавальних знаків.

Регистрация водителя не займет у вас много времени. Для этого потребуется заполнить простую и понятную форму на страницах нашего сайта. Если у вас возникли трудности или вопросы - (‎063) 495-23-88 (круглосуточно).

Имя
Фамилия
Контактный e-mail
Телефон (основной)
Телефон (дополн.)
Марка автомобиля
Модель автомобиля
Гос. номер
Цвет авто
Опции
Год выпуска
Тип кузова
<
УМОВИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ВОДІЇВ

Лекс таксі надає весь перелік послуг таксі в Києві по самим розумними цінами

Без обклеювання автомобіля

Вам не доведеться наносити на борту свого автомобіля наклейки, а також інші ознаки того, що це автомобіль таксі.

Шашка не обов'язкова

Ви можете їздити на замовлення без шашки таксі. Клієнт відразу одержить повідомлення з даними вашого автомобіля.

Немає обов'язкових замовлень

Працюйте у вільний час і тоді, коли вам зручно, адже ви не прив'язані до необхідної кількості замовлень.

Вільний графік

Ви можете виїжджати на роботу в будь-який зручний час, або поєднувати співпрацю з таксі і основну роботу.

Робота по секторам

Вам не буде потрібно боротися за кожне замовлення. Запишіться в потрібний сектор по місту, і вам відразу надійде замовлення.

Вся робота в смартфоні

Робота відбувається через мобільний додаток водія таксі. Досить відкрити програму і можна їхати.

Оформлення онлайн

Оформлення водіїв в таксі відбувається онлайн. Вам не доведеться витрачати час на поїздки в офіс служби таксі.

Зручні способи оплати

Всі оплати водія відбуваються онлайн. Поповнюйте баланс програми таксі через 24 Non-Stop, 24 CityPay, EasyPay.

Низька комісія водія

10% свої і 15% партнерські замовлення. Вартість замовлення 110 грн. - 15% комісії за замовлення. Заробіток водія - 93,50 грн.

Робота для кожного з нас означає заняття, якому присвячується близько третини всього часу, а іноді і зовсім половина. Вільний час залишається абсолютно непередбачуваним, а робота відрізняється динамічністю графіка і певними періодами. Щоб протягом багатьох років робота в таксі на своєму авто не перетворювалася в тягар, в ваших інтересах зробити умови максимально привабливими для себе.

Це поняття складається з багатьох чинників, серед них домінуючі рід заняття, гідний рівень зарплати, зручний графік і загальна атмосфера. Якщо вас влаштовує хоча б кілька з цих пунктів, робота в таксі гарантовано буде приносити радість. Погодьтеся, недобре кожен день замислюватися про незадоволення своїм заняттям і все ж продовжувати відвідувати злощасний офіс.

Робота в таксі водієм в різних країнах відрізняється кардинально. Деякі держави вимагають особливих знань міста, надзвичайної ерудиції і старанного навчання. Тільки після ретельної перевірки можна стати сертифікованим таксистом і виконувати свою роботу. У інших же вимоги більш лояльні, а водії в таксі набувають навички в процесі водіння, будучи вчителями самі для себе.

У нашій країні сервіс таксі розвинений досить непогано гарна якість обслуговування, можливість гідного заробітку і відточений сервіс. Знайти роботу водієм таксі в Києві простіше, ніж може здатися. Правила відбору за останні роки стали істотно лояльніше і це робить можливість виходу на ринок з меншими перешкодами. Без приїзду в офіс скориставшись онлайн реєстрацією через мобільний додаток ви можете стати одним із водіїв нашої великої команди у місті Київ на орендному або на нашому авто.

 

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ ВОДІєм В ТАКСІ


Автомобіль. Служби таксі в Україні не зациклюються на чорних кебах, наприклад, як в Британії. У нас вимоги до автомобілів спираються на рівень потреби, все залежить від вакансії. Вигідно те, що можна працювати як на службовому автомобілі, так і на власному. Свою машину завжди хочеться оберігати більше і краще, про це теж подбали служби. Немає обов'язкової вимоги до водіїв обклеювати автомобіль розпізнавальними знаками і поміщати шашку, про добробут вашої машини завжди пам'ятають. Крім того, бажаючим стати водієм в таксі зі своїм авто надаються і службові автомобілі, так що двері відкриті для всіх бажаючих.

Графік. Робота в таксі може бути позмінної або плаваючою. Зараз є можливість самостійно планувати свій робочий час. Створювати собі вихідні та відпустку велика перевага, оскільки мінус професії в тому, що для таксиста - кожен день робочий.

Зарплата. Рівень оплати в таксі пропорційний кількості відпрацьованого часу. Але варто відзначити, що навіть при невисокому навантаженні, водії таксі отримують зарплату вище середнього рівня. Кожна зі служб таксі дає свої переваги знижує рівень комісії на індивідуальні замовлення водіїв, оптимізує роботу через додатки, щоб знизити неефективну витрату часу тощо.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать