Меню сайта

Найдоступніші Ціни таксі в Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з діючими цінами на послуги Лекс таксі. Якщо ви шукаєте дешеве таксі Києва, то можете розрахувати вартість таксі онлайн, або звернутися на номер замовлення таксі - 509 (безкоштовно з мобільного).

ОСНОВНІ ЦІНИ в Києві

Подача автомобіляБезкоштовно

Мінімальне замовлення40 грн., центр 45 грн.

Вартість по місту7 грн/км

Вартість за містом10 грн/км

Погодинно150 грн. (до 10 км), далі 8 грн/км

Попереднє замовлення+ 15 грн. до тарифу

Універсал+ 20 грн. до тарифу

Ціни на Додаткові послуги

Драйвер (Тверезий водій)+ 150 грн. до тарифу

Кур'єрська доставка+ 30 грн. до тарифу

Перевезення тварин+ 30 грн. до тарифу

Зустріч з табличкою+ 30 грн. до тарифу

Завантаження салону автомобіля+ 30 грн. до тарифу

Машина з кондиціонером+ 10 грн. до тарифу

Буксируванняподвійний тариф

Вартість таксі Київ - Бориспіль

Академмістечко303 грн.

Васильківська237 грн.

Вокзальна249 грн.

Дарница210 грн.

Кловська237 грн.

Петрівка265 грн.

Позняки181 грн.

Вартість таксі Бориспіль - Київ

Академмістечко302 грн.

Васильківська241 грн.

Вокзальна250 грн.

Дарница213 грн.

Кловська236 грн.

Петрівка267 грн.

Позняки180 грн.

ЦІНИ ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Київ - Біла Церква730 грн.

Київ - Фастів640 грн.

Київ - Ірпінь210 грн.

Київ - Васильків340 грн.

Київ - Бородянка490 грн.

Київ - Обухів390 грн.

Київ - Макаров470 грн.

ЦІНИ ПО УКРАЇНІ

Київ - Харків3850 грн.

Київ - Одеса3920 грн.

Київ - Дніпро3630 грн.

Київ - Запоріжжя4130 грн.

Київ - Львів4340 грн.

Київ - Кривий Ріг3380 грн.

Київ - Вінниця2160 грн.

Точну вартість майбутньої поїздки ви можете уточнити цілодобово у одного з наших операторів за коротким номером 509 (callback), або за допомогою форми онлайн замовлення на сторінках нашого сайту.

Сьогодні в Києві працює досить багато служб таксі, які щодня забезпечують автомобілями тисячі киян і гостей столиці. Однак не кожен замислюється про ціни на послуги, адже якісний сервіс може бути ще і не дорогим, але про це прекрасно знають постійні пасажири Лекс таксі які користуються таксі з фіксованою вартістю. Та завжди можуть довідатися про ціни та скільки коштує замовити таксі скориставшись мобільним додатком.

Наші ціни на послуги дають можливість користуватися таксі щодня, не хвилюючись за кошти. Адже точну вартість поїздки ви будете знати заздалегідь, ще до посадки в салон автомобіля. Ми постійно проводимо акції і надаємо знижки на послуги, що дає можливість економити на кожній поїздці.

Розрахувати точну вартість поїздки ви можете на сторінках нашого сайту, за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись до одного з наших операторів за коротким номером таксі - 509 (callback). Оператор розрахує вартість майбутньої поїздки за діючими тарифами, а також підбере найближчий вільний автомобіль таксі.

 

Найбільш лояльні ЦІНИ

 

Більшість людей намагаються уважно ставитися до питання витрат. Це й не дивно, адже є відмінна приказка «гроші люблять рахунок». Саме тому вже багато років столичні перевізники дають можливість дізнатися вартість поїздки заздалегідь. Погодьтеся, адже це зручно і з'являється можливість планувати свої витрати і бюджет.

На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з діючими цінами таксі по Києву, в аеропорт Бориспіль, а також на міжміські напрямки. Адже ціни для багатьох є дуже важливим критерієм вибору таксомоторної компанії.

Компанія Лекс надає таку можливість, як розрахунок вартості онлайн, однак від чого може залежати ця вартість:
- клас обраного автомобіля;
- маршрут поїздки;
- додаткові послуги.

У своїй роботі компанія використовує різні класи автомобілів, що дає можливість надати замовнику транспорт на будь-який випадок або поїздку. Кожен клас автомобіля має свої тарифи і особливості. Ви можете заздалегідь розрахувати вартість на різні класи автомобілів.

Великий досвід компанії Лекс дав можливість запропонувати жителям і гостям Києва найбільш лояльні ціни на послуги. У той же час ми уважно ставимося і до якості обслуговування. Адже основним завданням є поєднати дешеве таксі і якісний сервіс.

Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то, без сумніву, Лекс вас приємно здивує. Доступні ціни дають можливість їздити на таксі і не турбуватися про витрати, а великий парк автомобілів забезпечує максимально оперативну подачу в будь-який час доби і день тижня.

 

ЯК РОЗРАХУВАТИ ТАКСІ ОНЛАЙН

 

Розрахунок вартості майбутньої поїздки можна зробити декількома способами. Найбільш популярний - дзвінок оператору. Ви можете використовувати номери замовлення, які доступні цілодобово. Оператор розрахує вартість майбутньої поїздки і підбере найближчий вільний автомобіль.

Однак з приходом сучасних технологій з'явилися і інші інструменти, які з легкістю замінять традиційні дзвінки. До таких інструментів можна віднести - онлайн замовлення і мобільний додаток. Завдяки чому ви можете заздалегідь розрахувати вартість онлайн, без єдиного дзвінка.

Розрахувати вартість майбутньої поїздки можна:

- цілодобові номера замовлення - оператор врахує всі ваші побажання і підбере найбільш підходящий автомобіль;
- онлайн замовлення на сайті - досить ввести маршрут майбутньої поїздки і ви побачите вартість, яка розрахована за діючими тарифами таксі на момент звернення;
- мобільний додаток - відмінний інструмент, який дає можливість розраховувати вартість поїздки онлайн, без єдиного дзвінка і відразу для чотирьох класів автомобілів.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ ЛЕКС

 

Серед величезної кількості таксомоторних компаній користувачеві досить складно знайти оптимальний варіант за ціною і якістю. Деякі користуються порадами друзів, інші пробують щось нове, поки не знайдуть найбільш підходящий варіант. Однак варто вам один раз скористатися послугами таксі Лекс, і ви будете приємно здивовані. Адже таксі може бути ще і якісним.

Якщо ви шукаєте номер дешевого таксі або хочете розрахувати вартість онлайн, щоб знати ціну ще до посадки в автомобіль таксі, то ми вам запропонуємо найбільш зручні та прозорі умови. Номер дешевого таксі легко запам'ятати - 509 (callback), безкоштовно з мобільного. Розрахувати ціну поїздки можна прямо на сторінках нашого сайту, за допомогою форми онлайн замовлення, або скачавши мобільний додаток.

Ми докладаємо максимум зусиль до того, щоб кожне ваше звернення в нашу службу таксі було максимально простим і зручним. Лекс дає можливість економити на кожному замовленні таксі, ще з моменту набору номера, адже набравши 509, ви не будете витрачати кошти, ми вам передзвонимо. Дешеве таксі і якісний сервіс тепер не викликають здивування, адже є Лекс таксі, яке відкриває широкі можливості для кожного замовника.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать