Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки замовлення таксі київ ціниДля переважної кількості жителів і гостей столиці актуальне замовлення таксі Київ ціни якого відрізняються демократичністю. Економію на кожній поїздці і відмінну якість обслуговування пропонує інформаційно-диспетчерська служба Лекс — лідируюча компанія в сфері столичних пасажирських перевезень. Вибирайте нашу компанію — повірте, жодна копійка не буде витрачена даремно!

Таксі Лекс: поєднання комфорту і помірної вартості

Для успішної роботи таксомоторної компанії необхідно прислухатися до думки кожного пасажира — це не тільки дасть можливість отримати думку з боку, але і поліпшити якість роботи. Наші контакти для зворотного зв'язку знаходяться на електронному ресурсі фірми — висловлюйте свої побажання і зауваження з приводу роботи.

Простий і зручний виклик таксі online

Для того, щоб викликати таксі через інтернет, знадобиться близько хвилини вашого часу. Завантажуйте безкоштовно мобільний додаток з Google Play і встановлюйте на смартфон. Вносьте декількома кліками дані щодо поїздки, і додаток видасть остаточну вартість, контактний телефон водія і час прибуття машини. Таксі Лекс пропонує і другий варіант виклику машини через інтернет. Заходьте на сайт і вносьте дані в онлайн форму — вона має дещо розширений інтерфейс, але має той ж високий ступінь функціональності, що і додаток.

Телефонуйте в call-центр

При дзвінку диспетчеру спрацьовує система calback — після набору короткого номера 509 вам зателефонують протягом декількох секунд. Диспетчеру необхідно повідомити все, що відноситься до поїздки: маршрут, умови, додаткові послуги. Оператор внесе ці дані в спеціальну програму, яка прокладе маршрут і автоматично розрахує суму до сплати, що виключає помилку від людського фактора. При розрахунку вартості програма обов'язково враховує, які затори та ремонтні ділянки знаходяться на шляху, і відповідно до цього скоригує маршрут. Однак в будь-якому випадку дистанція — оптимально коротка.

Оптимально низькі тарифи

вартість замовлення таксі київ ціниПідсумкова сума до сплати залежить від тарифів таксі, ознайомитися з якими можна на нашому веб-сайті. Для доступності якомога більшій кількості мешканців та гостей міста ми встановили максимально дешеві розцінки. При цьому якість обслуговування не погіршилася, а навпаки — вийшла на більш високий рівень. Ми не робимо тарифи високими спеціально, і оптимізуємо роботу, тому проїхатися на комфортному таксі може дозволити собі кожен! Оформлюйте замовлення таксі Київ за номером 509 або онлайн: ми працюємо цілодобово!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать