Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі замовлення таксі київ дешевоВажко уявити киянина або гостя столиці, який би відмовився заощадити бюджет і зробити замовлення таксі Київ дешево. Практично всі таксомоторні компанії прагнуть зробити тарифи доступними для населення і залучити якомога більше клієнтів, однак якість послуги при цьому не завжди залишається на гідному рівні. Хочете, щоб автомобіль приїхав вчасно, а обслуговування було якісним? Тоді вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс, яка за час роботи в сфері перевезень зарекомендувала себе як надійна компанія, і зайняла лідируючі позиції.

Таксі Лекс: викликайте машину в перевіреній компанії

На відміну від інших дешевих столичних фірм, зайнятих в пасажирських перевезеннях, наша служба таксі Київ приділяє величезну увагу якості надання послуги. Максимально оптимізовані робочі процеси дозволяють істотно знизити вартість, і підвищити при цьому рівень обслуговування.

Як викликати автомобіль онлайн

Наша компанія пропонує спосіб виклику таксі через інтернет, який відрізняється сучасністю і оперативністю. Для цього необхідно відкрити online форму на сайті або завантажити з Google Play додаток і встановити його на смартфон. Форма на сайті має дещо розширений інтерфейс, проте функціональність висока в обох способів. Після внесення необхідної інформації в формі буде показаний тариф поїздки. Якщо згодні з сумою — відправляйте заявку на обробку. Online форма дуже зручна тим, що не вимагає витрати часу на телефонний дзвінок, а при нинішньому швидкому темпі життя це надзвичайно важливо.

Телефонуйте за номером 509

Таксі Лекс пропонує також традиційний, але дещо модернізований метод виклику машини через дзвінок диспетчеру. Наші диспетчери ввічливі і привітні, тому якщо набридло грубе ставлення при виклику таксі — звертайтеся в Лекс! Після того, як наберете з мобільного короткий номер 509, спрацює система callback, яка передзвонить через кілька секунд. Скажіть, за яким маршрутом будете пересуватися, і дізнаєтеся, скільки платити за поїздку.

Оформляйте попередній виклик машини

попереднє замовлення замовлення таксі київ дешевоІДС Лекс гарантує стовідсоткову подачу таксі, однак при сильно несприятливих погодних умовах або утрудненому дорожньому трафіку краще перестрахуватися, і замовити заздалегідь. Вкажіть точний час і дату в онлайн формі або повідомте це диспетчеру, і будьте впевнені, що автомобіль обов'язково приїде до призначеного часу. Оформляйте замовлення таксі Київ за номером 509 або онлайн в будь-який час дня і ночі!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать