Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі замовлення таксі дешевоБільшість жителів і гостей Києва прагне економити на поїздках, в зв'язку з чим особливо актуальне замовлення таксі дешево. Недорогі розцінки пропонує переважна кількість столичних таксомоторних служб, однак при цьому і якість послуги невисока. Компанії, які надають гідну якість за помірною вартістю, можна перерахувати по пальцях, і серед них виділяється таксі Лекс — лідируюча в пасажирських перевезеннях столиці фірма.

ІДС Лекс: вигідні тарифи і відмінний сервіс

Щоб кожен киянин і гість міста міг насолодитися поїздкою на таксі з максимальними зручностями, інформаційно-диспетчерська компанія Лекс встановила оптимально низькі розцінки. Оптимізація роботи — фактор, який допоміг знизити вартість, а якість обслуговування вивести на найвищий рівень. Ми покращуємо надання послуги кожен день!

Набирайте з мобільного 509

Для виклику таксі досить набрати з мобільного три прості цифри 509. При цьому спрацьовує система автопередзвону, яка здійснює зворотний дзвінок через кілька секунд. Зателефонувавши за номером 509, вам нічого не доведеться платити за розмову, оскільки всі витрати оплачує Таксі Лекс. У call-центрі працює велика кількість співробітниць, тому ваш виклик приймуть миттєво. Проінформуйте диспетчера щодо майбутнього маршруту і додаткових послуг, якщо вони потрібні, і відразу дізнаєтеся, скільки оплачувати по приїзді.

Завантажуйте онлайн додаток

У наші дні важко уявити собі питання, яке не можна вирішити без участі інтернету, і пасажирські перевезення не стали винятком. ІДС Лекс пропонує викликати машину, скачавши з Google Play і встановивши на смартфон спеціальний додаток. Воно відрізняється простим і зручним інтерфейсом, необхідні дані вносяться лише кількома кліками, а вичерпна інформація про поїздку і тарифи показується додатком миттєво! Тією ж високою функціональністю відрізняється і виклик авто за допомогою онлайн форми на веб-сайті. Внесіть до відповідних рядків необхідні дані, і програма видасть остаточну вартість поїздки.

Зразкове обслуговування

диспетчери замовлення таксі дешевоДешеве таксі — не означає поганий сервіс, і наша компанія з успіхом це доводить протягом декількох років. Робота в таксі Лекс Лекс надається таксистам і диспетчерам з високим рівнем кваліфікації та необхідними особистісними якостями, які надають замовникам високий рівень обслуговування. Якщо втомилися від грубого ставлення — телефонуйте в Лекс! Оформлюйте замовлення таксі дешево за коротким номером 509 або online в будь-який час доби!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать