Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі замовити таксі онлайн київ недорогоКоли потребуєте автомобіль для поїздки, достатньо здійснити всього один телефонний дзвінок, однак можна вибрати більш сучасний варіант — замовити таксі онлайн Київ недорого за допомогою додатка. Спосіб економить час, і при цьому немає необхідності телефонувати диспетчеру.

Вибирайте найнадійнішу компанію — Таксі Лекс

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс протягом декількох років займається пасажирськими перевезеннями в столиці, тому ми досконально вивчили потреби пасажирів. Зразкове обслуговування, комфортні машини і низькі ціни — саме те, що необхідно кожному замовнику. Ми незмінно надаємо це, тому довіра і визнання киян і гостей столиці зробило компанію лідером сфери столичних перевезень.

Оформлюйте online замовлення

Хочете викликати автомобіль всього парою кліків і не взаємодіяти з диспетчером? Тоді завантажуйте сторінку сайту компанії, на якій знаходиться on-line форма для замовлення, або завантажуйте додаток з Google Play і встановлюйте на смартфон — це абсолютно безкоштовно. Вносьте в форму замовлення маршрут поїздки і додаткові послуги. Додаток миттєво зробить розрахунок вартості, знайде найбільш близький автомобіль і покаже дані про нього, вкаже номер телефону водія, і коли таксі приїде. Інтерфейс програми трохи спрощений у порівнянні з формою на веб-сайті, проте його функціональність так само дозволяє викликати таксі менше, ніж за хвилину.

Як розраховується вартість поїздки

Щоб зробити розрахунок суми до сплати, програмі спочатку необхідно побудувати маршрут. При цьому враховуються дорожні труднощі у вигляді ділянок з ремонтними роботами і заторів. Програма прокладає оптимально коротку відстань, а далі розраховує вартість, яка залежить від тарифів. Подивитися актуальні тарифи можна на сайті Таксі Лекс.

Високий рівень комфорту

Вважаєте, що при замовленні дешевого таксі неможливо отримати гідне обслуговування і комфортний автомобіль для поїздки? Звертайтеся в Лекс, і ми доведемо зворотне! Таксопарк компанії складається з нового автотранспорту, при цьому всі мікроавтобуси замовити таксі онлайн київ недорогоавтомобілі — іномарки з комфортабельними салонами, які постійно проходять техогляд, а це — запорука безпечної поїздки. Машини відрізняються марками і моделями, ми пропонуємо транспорт різної місткості. При необхідності дешево замовити таксі мікроавтобус вибирайте Лекс, і залишитеся задоволені! Щоб замовити таксі онлайн в нашій компанії знадобиться мінімум часу, і ні копійки грошей, а замовлення буде опрацьовано миттєво!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать