Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі замовити дешеве таксі київЩоб економити на кожній поїздці і при цьому насолоджуватися комфортом, необхідно замовити дешеве таксі Київ в Лекс. Ми є перевіреною і надійною столичною інформаційно-диспетчерською службою, що відповідально виконує свої обов'язки перед кожним пасажиром.

Звертайтеся в будь-який час доби

Компанія Лекс прагне по максимуму задовольнити потреби киян і гостей столиці в наданні автомобіля. Для цього ми працюємо цілодобово, і не переривається на обіди, свята і вихідні. Якщо вам терміново або заплановано потрібно таксі для поїздки по столичному регіону — розраховуйте на ІДС Лекс!

Ми пропонуємо найвигідніші тарифи

Встановлення розцінок, доступних всім — основний пріоритет в роботі фірми Лекс. Для максимального зниження вартості поїздки ми не припиняємо оптимізувати роботу. Процеси, які виконуються максимально ефективно, не вимагають зайвих витрат часу і грошей. Тарифи таксі нашої компанії не збільшуються штучно, що є гарантією чесного ставлення до замовників. Не хочете зробити свій гаманець тоншим після поїздки? Тоді набирайте 509 з мобільного або заповнюйте онлайн форму на сайті або в додатку!

Автомобілі відрізняються комфортабельністю

Втомилися від того, що на виклик приїжджає старий транспортний засіб, який практично розсипається на ходу? Телефонуйте в Лекс: таксопарк нашої фірми складається виключно з нових таксі. Поїздка в іномарці з комфортабельним салоном гарантує особливу зручність. Крім того, автопарк служби таксі Лекс вирізняється різноманітністю. Особливо це актуально при замовленні транспортного засобу з великою місткістю. Якщо повертаєтеся великою компанією з корпоративу або урочистості, чи просто необхідний автомобіль для великої кількості людей, замовляйте таксі мікроавтобус. Цей вид автотранспорту відрізняється великою місткістю і комфортом, і незамінний для групи людей.

Відмінна якість сервісу

водії замовити дешеве таксі київОбслуговування на найвищому рівні є візитною карткою компанії Лекс. З можливих кандидатів ми наймаємо кращих таксистів і диспетчерів, оскільки знаємо, яку вагу для пасажира має рівень сервісу. Під час замовлення таксі та поїздки ви не зіткнетеся з грубим і непрофесійним ставленням. Співробітники відрізняються ввічливістю і доброзичливістю, відповідально і кваліфіковано виконують робочі обов'язки. Оператори і водії виконують свою роботу максимально оперативно. Щоб замовити дешеве таксі, досить набрати з мобільного короткий номер 509, або заповнити форму в інтернеті.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать