Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

будівлі залізничний вокзал київЯкщо поспішаєте на поїзд, існує кілька варіантів потрапити на залізничний вокзал Київ, але найбільш швидкий і надійний — замовити таксі.

Вокзал Київ: відправна точка і закінчення подорожі

Українці та гості країни активно користуються залізничними послугами. Поряд з повітряними перельотами, подорож залізницею в українське місто або за кордон користується заслуженою популярністю. Щодня Центральний вокзал зустрічає і проводжає тисячі пасажирів.

Історія будівництва

Першу будівлю вокзалу, довжиною в 133 метри і два поверхи, звели до 1870 року. Для забезпечених і знатних пасажирів було передбачено кілька багато обставлених приміщень, інші пасажири задовольнялися брудними і тісними приміщеннями. Через сім років внаслідок сильної пожежі почали відновлювальні та реконструкційні роботи. Головною метою робіт було вивести рівень сервісу на більш якісний. Реконструкційні роботи здійснилися не в повній мірі: проект зі створення двох вокзалів, що з'єднуються (Південний), здійснили тільки в 2001 році. Будівництво нової споруди, розпочате в 1913 році, зупинили революційні і військові дії. Продовжили будівельні роботи в 1928 році, які закінчилися через чотири роки. Приміський вокзал спорудили в 1954 році. Повна реконструкція відбулася в 2001 році.

Київ-Пасажирський

Основною столичною пасажирською станцією, де розташований вокзал, є Київ-Пасажирський. Станцію відкрили в 1870 році, вона функціонує в даний час. Прибувши на Київ-Пас, можна дістатися в різні райони міста: тут проходять маршрути міського транспорту: трамваї, тролейбуси, автобуси.

Таксі Лекс працює цілодобово

Точно і ретельно сплановане прибуття на вокзал дозволяє не спізнитися до відправлення поїзда — інакше зірветься поїздка і заплановані заходи. Можна скористатися багатьма способами, включаючи громадський транспорт, але найбільш надійним, швидким і доступним є замовлення таксі. Краща столична служба таксі — інформаційно-диспетчерська компанія Лекс. Компанія встановила лояльні розцінки і славиться високим рівнем інтер'єри залізничний вокзал київ обслуговування, що забезпечується оптимізованою роботою — кияни та гості міста вибирають ІДС Лекс. Фірма наймає кваліфікований ввічливий персонал, що відповідально і професійно виконує обов'язки. Таксомоторна компанія не підводить клієнтів: комфортабельний автомобіль з професійним і ввічливим водієм за кермом приїжджає через 5 хвилин, а вартість послуги відрізняється демократичністю. Заявки приймаються цілодобово, для замовлення таксі Київ призначений короткий номер і мобільний додаток. Замовляйте таксі на залізничний вокзал Київ в Лекс за номером 509 або залишайте онлайн заявку!

Подробнее