Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Разом з тим, що Лекс Таксі — найдешевше в столиці, воно є VIP таксі Київ. Ви запитаєте: як це можливо? Відповідь дуже проста — компанія ставиться до автомобілі vip таксі київкожного клієнта, як до короля, надаючи послуги з елітним рівнем сервісу по максимально демократичній вартості, доступній для кожного киянина або приїжджого.

Що робить службу Лекс популярним таксі Київ

Лекс Таксі по праву вважається одним з кращих столичних перевізників. У Києві послуги надає велику кількість таксомоторних служб, однак звернувшись до них, дуже часто можна почути фразу про те, що вільний автомобіль в даний момент відсутній. Навіть якщо він і виїжджає на замовлення, пасажира часто засмучує його не зовсім чистий і справний вигляд, а також незадоволений водій. Не потрібно витрачати свій час на пошуки ідеального таксі, адже воно вже існує — це Лекс!

Зручність у дрібницях

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс знаходить такий підхід до кожного замовника, що він відчуває себе пасажиром таксі еліт-класу. А весь секрет криється в дрібницях:
  • Максимальна зручність для клієнта починається з моменту замовлення авто для поїздки по столичному регіону;
  • Номер компанії 509 дуже легко запам'ятати;
  • Діє система автопередзвону, завдяки чому всі оплати мобільного зв'язку бере на себе наша фірма;
  • Після набору короткого номера диспетчер передзвонює практично миттєво — ви відчуєте себе винятковим клієнтом;
  • Ввічливість і уважність оператора — запорука сервісу на високому рівні;
  • Розрахунок вартості здійснюється під час оформлення замовлення — ідеальне рішення для тих, кому важливо заздалегідь спланувати свій бюджет.

Тільки комфортні автомобілі

Яке ж хороше таксі Києва без комфортабельних авто? Саме такі машини надає пасажирам компанія Лекс. Якщо вам необхідно викликати автомобіль вдень або вночі, в святковий або вихідний день, при будь-якій погоді — звертайтеся до нас, і через 10 хвилин з моменту оформлення замовлення автомобіль вже під'їде до вашого будинку. Замовляйте таксі у нас, і поїздка виявиться для вас максимально зручною!

Водії завжди допоможуть з багажем

допомога з багажем vip таксі київТаксисти служби Лекс є професіоналами в області водіння авто, вони допоможуть вам вчасно і з максимальною безпекою дістатися в потрібне місце. Також, якщо вам буде потрібна допомога з багажем, ви точно можете розраховувати на їх участь. Вони зроблять все можливе, щоб поїздка пролетіла для вас непомітно. Телефонуйте за коротким номером 509 або завантажуйте мобільний додаток на сайті, і ви відчуєте себе пасажиром VIP таксі Київ.
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать