Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки викликати таксі онлайн київУ нинішній час, коли без інтернету важко уявити повноцінне існування, надзвичайно зручно викликати таксі онлайн Київ. Цей спосіб займає мінімум часу і доступний 24 години на добу в будь-який день. Проте, не всі столичні таксомоторні компанії йдуть в ногу з часом. Таксі Лекс займає лідируючі позиції в області пасажирських перевезень і пропонує для клієнтів найсучасніші, зручні і вигідні рішення: замовити таксі online ви можете декількома способами!

ІДС Лекс: дешева служба таксі з комфортними іномарками

Наша інформаційно-диспетчерська служба домоглася лідерства за рахунок надання послуги на найвищому рівні і доступних для населення розцінок. Ми не завищуємо тарифи, а прагнемо оптимізувати роботу, щоб ціни оптимально зменшилися, а обслуговування покращилося.

Завантажуйте додаток

Для оформлення виклику таксі декількома кліками необхідно безкоштовно скачати з Google Play додаток і встановити його на смартфон. Тоді замовлення машини в Лекс буде під рукою цілодобово, і відпаде необхідність витрачати час на пошуки телефонного номера або сайту. Відкрийте програму і внесіть адреси, за якими будете пересуватися, а також додаткові послуги, якщо в них є необхідність. Додаток відразу покаже, скільки сплачувати по приїзді, що дозволить спланувати бюджет, а також найближче авто і контакти водія.

Заходьте на сайт ІДС Лекс

На електронному ресурсі компанії знаходиться сторінка з онлайн формою для замовлення, якою можна скористатися, якщо немає часу завантажувати та встановлювати додаток. Дані, які необхідно вбити в поля форми, ті ж: маршрут і додаткові опції, і програма відразу покаже остаточний тариф.

Телефонуйте 509

Якщо віддаєте перевагу звичним методам замовлення, набирайте короткий номер 509 — дзвінки з мобільних абсолютно безкоштовні. Після автоматичного передзвону системою callback повідомте оператору, за якими адресами будете пересуватися, і почуєте вартість поїздки.

Замовляйте таксі в аеропорт

поїздка в аеропорт викликати таксі онлайн київЩоб бути стовідсотково впевненим у своєчасній подачі машини, і розслабитися перед такою важливою подією, як переліт, оформляйте попередній виклик таксі в аеропорт. Точний час і дату подачі транспортного засобу необхідно вказати в online формі або повідомити диспетчеру. Не сумнівайтеся: авто неодмінно чекатиме вас навіть трохи раніше призначеного часу — компанія не підводить клієнтів! Вибирайте кращу столичну компанію Лекс: викликати таксі онлайн за недорогою вартістю можна в будь-який час доби!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать