Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі викликати таксі київ дешевеПри прагненні економити більшість киян і гостей столиці воліє для поїздки викликати таксі Київ дешеве. Для залучення якомога більшої кількості клієнтів переважна кількість таксомоторних служб столиці встановила невисокі тарифи, однак при цьому знизилася і якість послуги. Таксі Лекс по праву вважається однією з лідируючих компаній на ринку пасажирських перевезень столиці. Ми пропонуємо не тільки оптимально низькі розцінки, а й прагнемо надати максимально якісний сервіс.

Служба таксі з найвигіднішими цінами

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс за кілька років роботи вивела послугу замовлення таксі на якісно новий рівень. Для таких високих результатів ми не перестаємо покращувати робочі процеси, щоб вартість поїздки по столичному регіону була доступна багатьом, а обслуговування — зразковим.

ІДС Лекс: витрачайте на замовлення мінімум часу

Не важливо, який із способів виклику машини ви оберете — на оформлення витратиться не більше хвилини. Завантажуйте і встановлюйте мобільний додаток, за допомогою якого здійснити замовлення машини можна кількома кліками. Для цього внесіть у відповідні рядки адресу подачі і прибуття, інші необхідні опції. Додаток допоможе заздалегідь спланувати бюджет, оскільки зразу видасть тариф поїздки. Ви можете замовити таксі через інтернет і іншим способом, відкривши на сайті сторінку з online формою. При дещо розширеному інтерфейсі вона має ту ж високу функціональність. Для традиційного способу призначений короткий номер 509: наберіть його з мобільного, і вільний диспетчер миттєво прийме заявку. Після набору замовником номера спрацьовує автопередзвін, тому за дзвінок не доведеться нічого платити.

Максимально швидка подача

Якщо не витрачаєте час на дрібниці — замовлення автомобіля для поїздки в Лекс підійде вам ідеально! Ми цінуємо кожну хвилину, тому організовуємо подачу машини швидше за інші столичні служби таксі. У таксопарку є величезне число транспортних засобів, тому проблем з пошуком вільного авто не виникне. На випадок завантажених ранкових і вечірніх годин пік передбачена допомога партнерів — ми співпрацюємо з великою кількістю столичних транспортних компаній.

водії викликати таксі київ дешевеЗразковий сервіс

Щоб кожен пасажир міг насолодитися приємною і комфортною поїздкою, ми наймаємо тільки перевірених і кваліфікованих таксистів і диспетчерів, яким робота в таксі дійсно подобається. Якщо необхідно викликати таксі Київ за низькою ціною, але з гідним рівнем обслуговування, вибирайте Лекс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать