Меню сайта

пасажирки викликати таксі дешевоЯкщо бажаєте економити бюджет на кожній поїздці, можна викликати таксі дешево в інформаційно-диспетчерській службі Лекс. Головною відмінністю нашої компанії від інших київських фірм, що надають послугу за доступною для населення і гостей Києва ціною, є незмінно висока якість.

Помірні тарифи і відмінний сервіс в Таксі Лекс

Якщо необхідно здійснити поїздку по Києву або в його околицях, вибирайте таксомоторну фірму, яка пропонує невисокі тарифи при європейському сервісі. Думаєте, це неможливо? Переконайтеся на власному досвіді, замовивши автомобіль в ІДС Лекс за номером 509 або залишивши онлайн замовлення.

Недорогі розцінки

Таксі Лекс піклується про пасажирів, тому забезпечує комфортні умови поїздки. А щоб зручність була доступна максимальній кількості жителів і гостей Києва, ми постійно оптимізуємо роботу, що дозволяє зменшити ціни до оптимально низької позначки. Наші тарифи не формуються з урахуванням штучного завищення, тому доступні всім!

Оформлення замовлення по телефону і онлайн

Цінуйте свій час і намагаєтеся скрізь встигати? Звертайтеся в Лекс: для замовлення таксі знадобиться менше хвилини, а автомобіль приїде вже через 5-10 хвилин! Телефонуйте з мобільного на короткий номер 509, і вільний диспетчер відразу прийме ваше замовлення: штат call-центру повністю укомплектований. Після набору номера включається автопередзвін, тому вартість дзвінка сплачує компанія. Вкажіть, за яким маршрутом будете пересуватися, і почуєте від оператора остаточну вартість поїздки. Диспетчер швидко обробить замовлення і відправить повідомлення з даними таксі. Відкривайте сторінку сайту з online формою або завантажуйте з Google Play додаток і встановлюйте на смартфон. В поля форми необхідно занести інформацію, що стосується поїздки, і програма автоматично зробить розрахунок і покаже суму до сплати. При цьому немає необхідності телефонувати диспетчеру — мінімум кліків, і заявка на таксі оформлена!

Великий таксопарк

Автопарк компанії регулярно збільшується, що дозволяє успішно виконувати всі вхідні замовлення, кількість яких зростає з кожним днем. У мікроавтобуси викликати таксі дешевоскладі таксопарку знаходяться автомобілі, які розрізняються моделями і марками — вкажіть свої вподобання, і вони обов'язково будуть задоволені! Необхідно таксі мікроавтобус для групи людей? Звертайтеся в Лекс, і ми швидко надамо комфортний мікроавтобус, де кожен розміститься зі зручностями, за недорогою ціною. Щоб викликати таксі дешево, набирайте з мобільного короткий номер 509 або заповнюйте онлайн форму: Лекс пропонує найбільш вигідні тарифи!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать