Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі водії виклик таксі в києві дешевоБільшість сучасних жителів столиці і гостей міста, які приїжджають на деякий час, вважають за краще економити фінанси, тому надзвичайно актуальним є виклик таксі в Києві дешево. З кількох сотень київських фірм вибирайте найбільш вигідну пропозицію, відрізняється не тільки низькою ціною, але і гідним сервісом — його пропонує таксомоторна компанія Лекс.

Таксі Лекс: неповторне поєднання ціни та якості

Хочете, щоб поїздка була комфортною і приємною, але при цьому не бажаєте витрачати велику суму грошей? Вихід є: віддавайте перевагу компанії Лекс! Наша комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба по праву вважається найкращою в столичному регіоні. Фірма прагне надати відмінне обслуговування кожному пасажиру, а щоб замовити таксі могла більшість населення і гостей столиці, тарифи відрізняються демократичністю. Ми покращуємо робочі процеси, і не робимо спеціально вартість вище, а для вдосконалення сервісу прислухаємося до думки всіх пасажирів — контакти для зв'язку доступні на нашому веб-сайті.

Щоб таксі приїхало за 5 хвилин вибирайте Лекс!

Доступна ціна та відмінне обслуговування — не єдині переваги виклику автомобіля в Таксі Лекс. Ми є найбільш оперативною службою столиці, і подаємо замовникові машину через 5, в рідкісних випадках 10 хвилин після оформлення замовлення. Висока швидкість надання таксі забезпечується розумною організацією роботи, великими можливостями таксопарку і партнерськими відносинами з київськими службами таксі. Оформлення замовлення доступне по телефону і через інтернет, при цьому ви відразу дізнаєтеся вартість суми до сплати. У першому випадку набирайте короткий номер 509 з мобільного, і повідомляйте маршрут поїздки диспетчеру — за дзвінок нічого платити не потрібно, оскільки спрацьовує система callback. Координати поїздки можна внести в онлайн форму на сайті або в завантажений і встановлений додаток для смартфона.

Зразковий сервіс

Ми надаємо клієнтам гідне обслуговування, тому що серйозно підходимо до підбору співробітників. У компанії Лекс працюють професійні диспетчери і водії виклик таксі в києві дешевотаксисти, які чемно і доброзичливо ставляться до пасажирів. Набридла грубість при дзвінку в диспетчерський центр? Тоді набирайте з мобільного 509, і вас чекає привітне ставлення з боку оператора і допомога з усіх питань, пов'язаних з поїздкою. Таксисти компанії відрізняються чудовими навичками водіння і відмінним знанням столичного регіону. Оформлюйте виклик таксі в Києві на найвигідніших умовах в компанії Лекс в будь-який час доби!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать