Меню сайта

Однією з найбільш популярних послуг у великому місті з його швидким ритмом життя є виклик автомобіля, і конкуренція в сфері перевезень — дуже велика, тому для залучення замовників багато компаній пропонують виклик таксі Київ з мобільного безкоштовно. водії виклик таксі київ з мобільного безкоштовноОднак на цьому переваги для пасажира закінчуються. Штучне завищення тарифів, грубий персонал, запізнення з подачею таксі або відсутність вільного автомобіля — це далеко не повний перелік того, з чим може зіткнутися замовник таксомоторної фірми з сумнівною репутацією. Не варто витрачати час і гроші даремно — вибирайте Лекс: ми гарантовано надамо комфортну машину для поїздки і європейський сервіс за демократичною ціною!

Таксі Лекс: висока якість за помірною вартістю

Для пасажирів інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує тільки найкраще, тому ми щодня оптимізуємо робочі процеси, що дозволяє домогтися гідного обслуговування і оптимально низьких розцінок.

Простота оформлення замовлення таксі

В компанії Лекс передбачено кілька зручних і простих способів щоб оформити замовлення таксі. Дзвінок по телефону, замовлення через інтернет: вибирайте, який варіант для вас найбільш підходить. Щоб зв'язатися з диспетчером, наберіть з мобільного простий номер 509, і через секунду унікальна система callback зробить зворотний дзвінок. Вартість телефонної розмови абсолютно безкоштовна для наших клієнтів. Повідомте адресу подачі таксі і місце прибуття, і після внесення даних в систему і розрахунку вартості, дізнаєтеся, скільки доведеться платити по приїзді. Для тих, хто не може і не бажає витрачати час на телефонний дзвінок, служба Лекс пропонує спосіб замовлення через інтернет. Досить зайти на електронний ресурс фірми і завантажити форму замовлення онлайн, або завантажити мобільний додаток. Всього кілька кліків у відповідних полях — і замовлення оформлене!

Надамо автомобіль будь-якої місткості

Величезний таксопарк нашої компанії дозволяє виконати будь-яке побажання замовника щодо транспортного засобу. Різні марки і моделі, колір, комплектація — повідомте свої вимоги диспетчеру або вкажіть їх в онлайн-формі, і вони обов'язково будуть виконані. мікроавтобуси виклик таксі київ з мобільного безкоштовноДля пересування по столичному регіону великою компанією таксі мікроавтобус — ідеальний автотранспорт, який дозволить усім пасажирам розміститися зі зручністю. Вартість послуги абсолютно невисока, і буде доступна жителям і гостям міста. Здійснюйте виклик таксі з мобільного безкоштовно або через інтернет в Лекс: гарантуємо, що поїздка відбудеться комфортно, швидко і безпечно!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать