Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Досить часто трапляється так, що в аеропорту або на вокзалі потрібна зустріч з табличкою. Це й не дивно, адже це зручно і просто. Пасажиру не потрібно шукати автомобіль або водія на галасливій парковці аеропорту або вокзалу, та й вартість даної послуги досить скромна. Саме з цієї причини багато жителів і гостей Києва користуються послугою зустрічі з табличкою, особливо якщо маєте відвідати Київ і ви оформляєте замовлення таксі аеропорт Бориспіль.

Основними перевагами даної послуги є те, що тривалий переліт багатьох стомлює і після прильоту не дуже хочеться з речами ходити по парковці шукати свій автомобіль. Якщо ви часто подорожуєте, то встигли помітити ту традиційну плутанину, яка зазвичай відбувається в аеропорту Бориспіль, а також на залізничному і авто -вокзалах. Завдяки послузі зустрічі з табличкою ви можете не переживати витратити ні час, ні гроші Професійний водій таксі зустріне вас біля виходу з паспортного контролю, або у вагона поїзда, після чого проводить до припаркованого автомобіля.

Розрахувати вартість зустрічі з табличкою таксі ви можете цілодобово, оформивши онлайн замовлення, або набравши номер виклику таксі. Оператор розрахує точну вартість майбутньої поїздки, а також підбере найбільш комфортний автомобіль. При оформленні замовлення варто обов'язково вказати, що вам потрібна зустріч з табличкою таксі, після чого вартість поїздки буде розрахована з урахуванням цієї додаткової послуги.

 

ЗУСТРІЧ З табличкою - АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ


Найбільш часто використовується зустріч з табличкою таксі в аеропорту Бориспіль. Так відбувається через досить незручне розташування об'єктів інфраструктури. Водій таксі не може припаркуватися прямо біля входу в термінал аеропорту і доводиться залишати машину на парковці, біля самого терміналу. З цієї причини замовнику доводиться з речами ще дістатися до найчастіше завантаженої парковки, після чого знайти автомобіль таксі. Погодьтеся, це не завжди зручно.

Якщо ви плануєте прилетіти в аеропорт Бориспіль, то можете заздалегідь оформити онлайн замовлення таксі, вказавши в додаткових послугах, що вам необхідна зустріч з табличкою в Борисполі, а також своє ім'я або назва компанії, яка дасть можливість переконатися що це ваша табличка таксі. Варто звернути увагу на те, що після прильоту в аеропорт вам буде потрібний час на паспортний контроль, а також, щоб забрати багаж, тому найбільш правильно оформити замовлення не на час прильоту, а з запасом.

 

ЗУСТРІЧ НА ЖД ВОКЗАЛІ КИЄВА


Друга за популярністю локація, де найбільш часто замовляють послугу зустрічі, є центральний залізничний вокзал. В даному випадку у водія теж немає можливості зупинитися і чекати вас безпосередньо біля виходу з вокзалу. В такому випадку зручніше за все буде зустріч з табличкою на вокзалі, біля виходу з вагона поїзда. Водій прибуде заздалегідь, припаркує автомобіль і буде вас чекати вже біля виходу з вагона поїзда.

Якщо ви плануєте приїхати на центральний залізничний вокзал, то можете заздалегідь розрахувати вартість майбутньої поїздки, а також вказати необхідність зустрічі. Оператор розрахує вартість і підбере найбільш зручний автомобіль. Якщо вам необхідна зустріч на залізничному вокзалі, то буде потрібно вказати поїзд, вагон, час прибуття, а також ім'я або назва компанії, яке водій вкаже на табличці.

 

ПЕРЕВАГИ ЗУСТРІЧІ З таблички - ДЕШЕВО І ЗРУЧНО


Безсумнівно, зустріч з табличкою має величезну кількість переваг. Адже крім усього перерахованого можна заздалегідь організувати зустріч партнера або близької людини в аеропортах або вокзалах Києва. Вам не буде потрібно відриватися від своїх справ, достатньо оформити замовлення таксі, після чого професійний водій зробить все за вас. Це багато в чому економить час і кошти.

Окремо варто виділити вартість зустрічі з табличкою, адже вона досить лояльна, при всіх перевагах. Компанія Лекс таксі працює цілодобово, що дасть можливість заздалегідь дізнатися вартість поїздки. Якщо ви шукаєте зустріч з табличкою таксі дешево, то вам, безсумнівно, сподобаються наші ціни. Ви зможете вибрати необхідний клас автомобіля, а також відповідну вартість.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать