Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Досить часто обставини складаються так, що краще відмовитися від управління своїм автомобілем. Причини, за якими власник транспортного засобу не може ним керувати можуть бути абсолютно різні, але кожна з них вимагає замовити драйвера в Києві. Ситуація на дорогах сучасних мегаполісів досить часто нестабільна і може супроводжуватися різними труднощами. Справитися з цим зможе тільки абсолютно здоровий і досвідчений водій.

Чому необхідно замовити водія для свого автомобіля, який безпечно доставить вас до дому?

  • Втомилися на роботі, отримали сильний нервовий зрив або погано себе відчуваєте через застуду, а поїздку відзначити немає можливості.
  • Прийняли ліки зі снодійним ефектом або будь-який інший препарат, який знижує концентрацію уваги.

  • За святковим столом випили трохи вина, пива чи іншого алкогольного напою, але вирішили повертатися додому на власному авто.
  • Після відвідин лікаря ще не вийшов наркоз або ви перебуваєте під дією анестетика і т.д.

  • Ви недавно отримали права або маєте недостатньо досвіду, щоб впорається з керуванням в сильний дощ, ожеледь або інші несприятливі погодні умови.

    У всіх цих і інших випадках найбільш зручно і комфортно дістатися додому на своєму власному автомобілі і допоможе вам у цьому наш тверезий водій. Дана послуга користується великою популярністю на сьогоднішній день Ви маєте можливість цілодобово користуючись нашим сервісом дешево викликати допомогу досвідченого водія. Звичайно, не важко попросити свого товариша перегнати машину, самостійно дістатися додому пішки або на громадському транспорті. Але на все це у вас піде багато свого часу, грошей і нервів. Більш вигідно і зручно зв'язатися з нами за коротким номером 509 (callback) і повідомити нашим операторам марку і клас вашого авто, щоб ми підібрали водія індивідуально. Наш професійний співробітник з'явиться вже найближчим часом в призначеному місці.

Служба Лекс таксі пропонує вам замовити драйвера, який має величезний досвід водіння, відмінно знає правила дорожнього руху і готовий дбайливо ставитися до вашої машини. Можете не сумніватися в тому, що ми подбаємо про вас і про ваш транспортний засіб, а тому управління буде здійснюватися на бажаній вам швидкості. Щоб докладніше ознайомитися з послугою та цінами замовлення тверезого водія, зателефонуйте диспетчеру, і він відповість на всі ваші запитання, а також підрахує вартість переїзду обов'язково це буде недорого.

Зверніть увагу, що така послуга надається при наявності у вас документів або довіреності на право керування даним транспортним засобом. По завершенню поїздки ви робите оплату згідно з нашими тарифами.

Довірити перегін автомобіля висококласному фахівцеві набагато безпечніше, ніж в поганому стані сідає за кермо, наражаючи на небезпеку не тільки своє здоров'я, а й життя інших учасників транспортного руху. Оформляйте замовлення драйвера онлайн у нас на сайті або телефонуйте за номером 509 (безкоштовно з мобільного).

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать