Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

З автомобілем будь-якої моделі можна потрапити в непередбачену ситуацію на дорозі. Адже підвести може навіть сама надійна техніка. На цей випадок наша компанія передбачила таку послугу, як технічна допомога таксі на дорозі в Києві. Можна бути впевненим в оперативному отриманні допомоги вашому авто в ситуації, що склалася. Зателефонуйте в службу Лекс таксі за номером 509 (callback) і ви не залишитеся з проблемою один на один.

Якщо у вас сів акумулятор, проколоте колесо, закінчився бензин, то вам буде потрібна мобільна виїзна технічна допомога в Києві. Наші фахівці готові надати якісну технічну підтримку при необхідності замінити колесо, прикурити акумулятор, відремонтувати поломку або відбуксирувати автомобіль до найближчої станції технічного обслуговування. У разі куди більш серйозної ситуації, наші водії замовлять евакуатор до місця вашої стоянки.

Технічна допомога на дорозі абсолютно нова транспортна послуга, але вже заслужила визнання багатьох жителів сучасних мегаполісів. Відправившись на роботу, на зустріч або відпочинок на автомобілі, неприємним для вас сюрпризом може стати його поломка. Зупинившись посеред дороги немає можливості самостійно відремонтувати машину. Тому наша служба технічної допомоги пропонує вам скористатися послугою СТО на колесах. Ви заощадите час і гроші за допомогою наших кваліфікованих фахівців, та отримуючі таку послугу як допомога водія таксі. Чи не доведеться своїми силами викликати евакуатор, втрачаючи при цьому масу дорогоцінного часу. У разі відсутності можливості усунення поломки на місці, ми допоможемо дотягнути машину до СТО або викличемо евакуатор, що позбавить вас від усіх неприємних турбот.

Компанія Лекс таксі готова вам надати:

  • швидку і якісну технічну допомогу на дорозі
  • інтелігентний персонал з багатим досвідом роботи
  • професійне обслуговування на високому рівні
  • надання технічної допомоги на дорогах Києва і області

Достатньо всього лише зв'язатися з нами за коротким номером 509 (безкоштовно з мобільного) та повідомити нашим операторам, де знаходиться ваше авто. Ми гарантуємо швидку обробку заявки, і наш майстер виїде вам на допомогу найближчим часом. Наша диспетчерська служба працює цілодобово і якщо вам необхідна технічна допомога і евакуація авто, сміливо телефонуйте за вказаними на сайті номерами.

При будь-яких погодних умовах досвідчена команда готова надати широкий спектр послуг в разі поломки вашої машини. Список послуг, що надаються не обмежується тільки відгоном на стоянку або евакуацією транспортного засобу. Наша технічна допомога на дорозі в Києві - це професійне рішення таких проблем, як шиномонтаж, підзарядка акумулятора, ремонт автомобіля за допомогою спеціальних пристосувань. Сумлінні співробітники нададуть також і виїзне СТО по різним видам автотранспорту.

Наша компанія Лекс таксі має величезний досвід роботи не тільки в сфері перевезення пасажирів, а й якісному наданні техдопомоги. За цей час ми відточили наш сервіс до досконалості, завдяки чому кожен наш клієнт залишається задоволеним співпрацею.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать