Меню сайта

ДОСТУПНІ ЦІНИ ТАКСІ В БОРИСПІЛЬ

Лекс таксі пропонує найдоступніші і економні ціни таксі в аеропорт Бориспіль. Ви можете ознайомитися з таблицею цін, а також розрахувати вартість поїздки онлайн.

ЦІНА КИЇВ - БОРИСПІЛЬ

Академмістечко303 грн.

Васильківська237 грн.

Вокзальна249 грн.

Дарница210 грн.

Кловська237 грн.

Петрівка265 грн.

Позняки181 грн.

ЦІНА БОРИСПІЛЬ - КИЇВ

Академмістечко302 грн.

Васильківська241 грн.

Вокзальна250 грн.

Дарница213 грн.

Кловська236 грн.

Петрівка267 грн.

Позняки180 грн.

Точну вартість поїздки ви можете уточнити цілодобово у одного з наших операторів за коротким номером 509 (callback), або розрахувати самостійно і оформити онлайн замовлення на сайті.

Кожен з нас стикався з необхідністю дістатися до аеропорту Бориспіль. Одні вважають за краще їхати на власному автомобілі, інші користуються громадським транспортом. Однак найбільш зручним в місті завжди було таксі. У той же час потрібна надійна служба таксі, адже поїздка в аеропорт і все повинно бути вчасно. В такому випадку, вам, безсумнівно, варто звернутися в Лекс таксі.

Наша компанія пропонує найбільш лояльні умови для кожного замовника. Ви можете дізнатися скільки коштує та розрахувати вартість таксі в Бориспіль прямо на сторінках нашого сайту, вказавши маршрут поїздки, після чого можна оформити недорого та дешево онлайн замовлення. Досить ввести маршрут, після чого буде розрахована точна вартість поїздки за діючими тарифами, і ви зможете запланувати майбутні витрати на послуги таксі в аеропорт.

Також до ваших послуг цілодобова зустріч з табличкою в Борисполі і можливість оформити попереднє замовлення таксі в аеропорт. Завдяки чому ви зможете зробити розрахунок та замовити автомобіль на необхідний час, а також наш водій зустріне вас з табличкою біля виходу з паспортного контролю і проводить на парковку, до автомобіля.

 

ТАКСІ ДО АЕРОПОРТУ БОРИСПІЛЬ - ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ САМЕ У НАС

 

- Великий досвід зустрічей і проводів в аеропортах Києва
Компанія Лекс не перший рік на ринку таксі. Завдяки накопиченому досвіду кожна поїздка в аеропорт буде організована максимально точно не дорого. Оформивши замовлення на трансфер в нашій компанії ви можете не переживати про поїздку, а просто виходити в зазначений час, адже водій вас вже чекатиме під під'їздом.

- Низька вартість таксі - Бориспіль - Київ
На сьогодні ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на замовлення таксі в аеропорт. Ви можете розрахувати вартість таксі в Бориспіль заздалегідь і будете знати точну ціну ще до посадки в салон автомобіля. Це досить зручно і дає можливість спланувати майбутні витрати заздалегідь, як і подбати про поїздку завчасно.

- Додаткові послуги для замовника
Наша компанія надає послуги таксі в Бориспіль, а також кожному доступна зустріч з табличкою таксі в Борисполі. Завдяки цьому ви зможете навіть з-за кордону розрахувати ціну і подбати про автомобіль, який доставить вас за вказаною адресою в Києві.

- Якісний сервіс таксі в Києві
Уважне ставлення до дрібниць, широкий вибір автомобілів і якісний сервіс дають нам можливість постійного зростання і розширення. Завдяки цьому ми прагнемо надати гостям і жителям Києва сервіс найвищої якості, щоб наші клієнти були впевнені в кожному своєму замовленні.

- Працюємо цілодобово
Ми працюємо цілодобово. Оформити замовлення таксі можна по телефону, а також звернувшись до одного з наших операторів за коротким номером - 509. Наш оператор розрахує точну вартість поїздки в аеропорт, а також підбере найближчий вільний автомобіль.

- Хороший парк автомобілів
Ви можете вибрати необхідний клас автомобіля. Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Бориспіль, то найбільш підходящим буде стандарт клас, проте можна вибрати і преміум клас, що зробить ваш трансфер ще більш комфортним і зручним.

 

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ - АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ


Багато хто з нас вибирає службу таксі по якихось своїм критеріями, але найбільш важливий з них - ціна поїздки. Адже хочеться оформити замовлення в надійній компанії, щоб автомобіль прибув вчасно, але також, щоб поїздка була економною. У такому випадку нам є, що вам запропонувати, адже вартість поїздки таксі - Бориспіль у нас найлояльніша, а клас автомобіля ви можете вибрати самі.

На сьогодні компанія Лекс пропонує досить економні ціни таксі в Бориспіль. На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з приблизною вартість поїздки від станцій метро в Києві. Більш точно можна розрахувати вартість онлайн, за допомогою форми на сторінках нашого сайту, а також скачавши наш безкоштовний мобільний додаток.

Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Бориспіль, то до ваших послуг цілодобовий колл-центр. Досить набрати наш короткий номер - 509 (безкоштовно з мобільного), після чого оператор розрахує точну вартість і підбере найближчий вільний автомобіль.

 

ЗУСТРІЧ З таблички ТАКСІ В АЕРОПОРТУ


Крім поїздок по маршруту Київ - Бориспіль ми також надаємо послуги зустрічі в аеропорту. Ви можете попередньо оформити замовлення на зустріч з табличкою в аеропорту, що позбавить вас від втрати часу, а також від пошуків автомобіля на галасливій парковці. Професійний водій зустріне вас з табличкою біля виходу з паспортного контролю і проводить до автомобіля.

Найбільш часто зустріч в Борисполі замовляють або ще до вильоту з Києва, якщо на руках вже є зворотний квиток, або оформляють попередній онлайн замовлення таксі в аеропорт. Онлайн замовлення зручний тим, що не буде потрібно дзвонити оператору з-за кордону, а досить відвідати сайт або додаток, розрахувати вартість і оформити онлайн замовлення таксі на необхідний час.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать