Меню сайта

.

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

ДОСТУПНІ ЦІНИ ТАКСІ В БОРИСПІЛЬ

Лекс таксі пропонує найдоступніші і економні ціни таксі в аеропорт Бориспіль. Ви можете ознайомитися з таблицею цін, а також розрахувати вартість поїздки онлайн.

ЦІНА КИЇВ - БОРИСПІЛЬ

Академмістечко303 грн.

Васильківська237 грн.

Вокзальна249 грн.

Дарница210 грн.

Кловська237 грн.

Петрівка265 грн.

Позняки181 грн.

ЦІНА БОРИСПІЛЬ - КИЇВ

Академмістечко302 грн.

Васильківська241 грн.

Вокзальна250 грн.

Дарница213 грн.

Кловська236 грн.

Петрівка267 грн.

Позняки180 грн.

Точну вартість поїздки ви можете уточнити цілодобово у одного з наших операторів за коротким номером 509 (callback), або розрахувати самостійно і оформити онлайн замовлення на сайті.

Кожен з нас стикався з необхідністю дістатися до аеропорту Бориспіль. Одні вважають за краще їхати на власному автомобілі, інші користуються громадським транспортом. Однак найбільш зручним завжди було таксі. У той же час потрібна надійна служба таксі, адже поїздка в аеропорт і все повинно бути вчасно. В такому випадку, вам, безсумнівно, варто звернутися в Лекс таксі.

Наша компанія пропонує найбільш лояльні умови для кожного замовника. Розрахувати вартість таксі в Бориспіль ви можете прямо на сторінках нашого сайту, вказавши маршрут поїздки, після чого можна оформити онлайн замовлення. Досить ввести маршрут, після чого буде розрахована точна вартість поїздки за діючими тарифами, і ви зможете запланувати майбутні витрати на послуги таксі в аеропорт.

Також до ваших послуг цілодобова зустріч з табличкою в Борисполі і можливість оформити попереднє замовлення таксі в аеропорт. Завдяки чому ви зможете замовити автомобіль на необхідний час, а також наш водій зустріне вас з табличкою біля виходу з паспортного контролю і проводить на парковку, до автомобіля.

 

ТАКСІ ДО АЕРОПОРТУ БОРИСПІЛЬ - ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ САМЕ У НАС

 

- Великий досвід зустрічей і проводів в аеропортах Києва
Компанія Лекс не перший рік на ринку таксі. Завдяки накопиченому досвіду кожна поїздка в аеропорт буде організована максимально точно не дорого. Оформивши замовлення на трансфер в нашій компанії ви можете не переживати про поїздку, а просто виходити в зазначений час, адже водій вас вже чекатиме під під'їздом.

- Низька вартість таксі - Бориспіль - Київ
На сьогодні ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на замовлення таксі в аеропорт. Ви можете розрахувати вартість таксі в Бориспіль заздалегідь і будете знати точну ціну ще до посадки в салон автомобіля. Це досить зручно і дає можливість спланувати майбутні витрати заздалегідь, як і подбати про поїздку завчасно.

- Додаткові послуги для замовника
Наша компанія надає послуги таксі в Бориспіль, а також кожному доступна зустріч з табличкою таксі в Борисполі. Завдяки цьому ви зможете навіть з-за кордону розрахувати ціну і подбати про автомобіль, який доставить вас за вказаною адресою в Києві.

- Якісний сервіс таксі в Києві
Уважне ставлення до дрібниць, широкий вибір автомобілів і якісний сервіс дають нам можливість постійного зростання і розширення. Завдяки цьому ми прагнемо надати гостям і жителям Києва сервіс найвищої якості, щоб наші клієнти були впевнені в кожному своєму замовленні.

- Працюємо цілодобово
Ми працюємо цілодобово. Оформити замовлення таксі можна по телефону, а також звернувшись до одного з наших операторів за коротким номером - 509. Наш оператор розрахує точну вартість поїздки в аеропорт, а також підбере найближчий вільний автомобіль.

- Хороший парк автомобілів
Ви можете вибрати необхідний клас автомобіля. Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Бориспіль, то найбільш підходящим буде стандарт клас, проте можна вибрати і преміум клас, що зробить ваш трансфер ще більш комфортним і зручним.

 

НАЙДЕШЕВШЕ ТАКСІ - АЕРОПОРТ БОРИСПІЛЬ


Багато хто з нас вибирає службу таксі по якихось своїм критеріями, але найбільш важливий з них - ціна поїздки. Адже хочеться оформити замовлення в надійній компанії, щоб автомобіль прибув вчасно, але також, щоб поїздка була економною. У такому випадку нам є, що вам запропонувати, адже вартість поїздки таксі - Бориспіль у нас найлояльніша, а клас автомобіля ви можете вибрати самі.

На сьогодні компанія Лекс пропонує досить економні ціни таксі в Бориспіль. На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з приблизною вартість поїздки від станцій метро в Києві. Більш точно можна розрахувати вартість онлайн, за допомогою форми на сторінках нашого сайту, а також скачавши наш безкоштовний мобільний додаток.

Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Бориспіль, то до ваших послуг цілодобовий колл-центр. Досить набрати наш короткий номер - 509 (безкоштовно з мобільного), після чого оператор розрахує точну вартість і підбере найближчий вільний автомобіль.

 

ЗУСТРІЧ З таблички ТАКСІ В АЕРОПОРТУ


Крім поїздок по маршруту Київ - Бориспіль ми також надаємо послуги зустрічі в аеропорту. Ви можете попередньо оформити замовлення на зустріч з табличкою в аеропорту, що позбавить вас від втрати часу, а також від пошуків автомобіля на галасливій парковці. Професійний водій зустріне вас з табличкою біля виходу з паспортного контролю і проводить до автомобіля.

Найбільш часто зустріч в Борисполі замовляють або ще до вильоту з Києва, якщо на руках вже є зворотний квиток, або оформляють попередній онлайн замовлення таксі в аеропорт. Онлайн замовлення зручний тим, що не буде потрібно дзвонити оператору з-за кордону, а досить відвідати сайт або додаток, розрахувати вартість і оформити онлайн замовлення таксі на необхідний час.

X

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать