Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Велика кількість жителів міст регулярно користується індивідуальними перевезеннями. Пересуватися по місту в комфортабельному автомобілі з висококваліфікованим водієм - задоволення. Однак у звичайного легкового авто в таксі є істотний недолік - обмежена кількість місць в салоні.Якщо пересуватися необхідно компанією (4 і більше осіб), то в таких випадках варто викликати таксі-мікроавтобус. Його місткість варіюється від 8 до 18 осіб.

Коли використовують мікроавтобус-таксі в Києві

Кожен, хто хоч раз викликав мінівен, вже переконався в його перевагах. У такій машині зручно подорожувати з великими тваринами, багажем. Також замовити мікроавтобус-таксі можна для великої компанії, групи або класу.

Таким чином, на мінівені клієнти можуть пересуватися як по території населеного пункту, так і за його межі. Дуже часто групи людей і великі сім'ї прямують до аеропорту, що знаходиться в передмісті. Цією послугою охоче користуються і бажаючі поїхати на екскурсійний маршрут.

Деякі активні клієнти індивідуальних перевезень не обізнані про існування пасажирського таксі-мікроавтобуса, для подорожей з друзями викликають 2 або 3 легкових автомобіля. Таке рішення не є економним, створює певні незручності і для пасажирів, і для водіїв машин.

У таблиці наочно відображена порівняльна характеристика таксі-мікроавтобуса і легкового автомобіля.

Мінівен

Звичайна авто

Висока місткість

Обмежена кількість пасажирських місць

Можливість перевезення великих домашніх тварин

Невеликий салон, що виключає можливість транспортування вихованців середнього та великого розміру

Виклик одного мікроавтобуса коштує дешевше, ніж 2-3 легкові машини

Оплата за виклик кожного авто на один і той же маршрут

Велика місткість багажника

Можливість перевозити тільки ручну поклажу або малогабаритний багаж

Перевезення в легковому автомобілі понад 4-х пасажирів обкладається штрафом, тому служба таксі навіть для п'ятьох клієнтів призначить 2 машини. Найкраще в додатку або диспетчеру відразу уточнити про необхідність восьмимісцевого мікроавтобуса.

Для заміських поїздок

Найбільш частою причиною для подорожей великій компанії є відпочинок на природі. Мало хто хоче їхати в таких випадках за кермом. Набагато простіше викликати місткий мінівен, завантажити в нього багаж, необхідний для відпочинку, щоб заощадити час і кошти.

Зазвичай за місто таксі відправляється за подвійним тарифом, варто це враховувати при виклику. Однак така поїздка за багатьма критеріями більш вигідна, ніж пересування на декількох легковиках або громадському транспорті.

Весільний кортеж

Лімузини на церемонії одруження - минуле століття. Сучасні молодята вибирають практичність. Саме тому послуги пасажирського таксі-мікроавтобуса в Києві, Броварах, Борисполі користуються популярністю для перевезення гостей з РАГСу в ресторан, по місцях для фотосесії або за місто. Місткість транспорту може досягати 18 місць, що дозволяє швидко і недорого доставити запрошених друзів і родичів в потрібне місце.

На відміну від звичайного таксі, в мінівені набагато більше вільного місця в салоні. Там можуть розміститися святкові кулі, реквізит для весільних розваг та інший необхідний багаж.

Мікроавтобус в Києві від «ЛЕКС ТАКСІ»

Компанія надає можливість цілодобового замовлення автомобілів з великою місткістю. Кожний транспортний засіб в таксопарку технічно справний, що гарантує максимальну безпеку для пасажирів при пересуванні по Києву і за його межами.

При замовленні можна вибрати мікроавтобус з різною місткістю: 8, 10, 12, 15, 18 місць. Якщо заздалегідь уточнити необхідність зворотної поїздки, до потрібного часу буде поданий автомобіль. Обов'язково варто сказати оператору про наявність дітей. Компанія надасть кожному з них заходи безпеки, які підходять за віком.

Клієнт може вибрати автомобіль з урахуванням рівня комфорту. Найбільш прості моделі обійдуться недорого, за поліпшені умови поїздки тариф збільшується. Кожен пасажир може сам підібрати варіант з бюджету.

Як замовити автомобіль

Викликати мікроавтобус від «ЛЕКС ТАКСІ» можна через офіційний сайт або по телефону диспетчерської служби. При оформленні замовлення уточнюються такі нюанси:

  • час поїздки (термінова або попередня заявка);
  • місце відправлення;
  • пункт прибуття;
  • наявність багажу, тварин, дітей.

Точну ціну та вартість поїздки відразу ж озвучить диспетчер по телефону. Сума може збільшитися при зміні маршруту і платному очікуванні.

Наші переваги

Ми стежимо за тим, щоб поїздки на таксі були максимально комфортними: своєчасна подача автомобіля, чистота в салоні, м'які сидіння. Наші водії не палять в транспортних засобах, ввічливі, мають весь набір професійних навичок. Автомобілі регулярно перевіряються на предмет поломок і несправностей. Клієнт може бути впевнений, що під час поїздки він знаходиться в надійних руках.

У нашій компанії можна замовити таксі-мікроавтобус з різною місткістю за найкращою ціною. Ми дбаємо про те, щоб вартість послуг радувала клієнтів і була доступною.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать