Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Маршрут таксі Київ - Львів постійно завантажений. У це місто на заході України здійснюють поїздки з різними цілями:

  • туристичні. Тут безліч визначних пам'яток. Крім того, місто є відправною точкою для подорожей до гірських курортів Карпат;
  • ділові. Часто саме з цього міста зручно слідувати до місця перетину державного кордону із західними сусідами. Туди українці їздять не тільки для того, щоб провести час, але і для заробітку або бізнес-зустрічей;
  • культурні. У Львові регулярно проводяться різного роду заходи з області мистецтва, які залучають людей зі всієї України та світу.

Якщо вам буде потрібно здійснити автомобільний трансфер по маршруту «Київ - Львів», звертайтеся в службу «Лекс Таксі», що стала в області міжміських перевезень надійним партнером для багатьох киян і гостей столиці. У нас сучасний автопарк, професійні водії, високий рівень сервісу.

Позначаємо маршрут

Подача машини LEX-TAXI можлива до місця вашого проживання або роботи. Але частіше міжміське таксі «Київ - Львів» замовляють з аеропорту або на залізничний вокзал. Такий спосіб практикується, якщо ви в столицю України прибуваєте транзитом, а подальшу подорож намір продовжити автомобілем. При формуванні вартості поїздки важливо вказати, з якого відправного пункту в Києві ви збираєтеся починати подорож до Львова. Дана інформація важлива, оскільки від них різні відстані, що й видно по таблиці:

№ п / п

Відправною пункт в Києві

Відстань до Львова, км

1.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

576

2.

Міжнародний аеропорт «Жуляни»

542

3.

Залізничний вокзал

540

Для того щоб замовити таксі, необхідно вказати номер рейсу, час прибуття, прізвище та контактні телефони. Водій «Лекс-Таксі» зустріне вас з іменною табличкою, що звільнить від витрати часу на пошуки. Замовляючи таксі на залізничний вокзал, крім прізвища та контактних телефонів, ви вказуєте номера поїзда і вагона, час прибуття.

Специфіка дороги

Шлях на таксі від Києва до Львова проходить по державній трасі Е-40. Дорога займає 5-6 годин. На цей час впливають:

  • погодні умови;
  • кількість і тривалість зупинок;
  • наявність трафіку.

Зупинки рекомендовані при поїздках на великі відстані (понад 300 км), займають 120 хвилин. Цей період включає відпочинок, прийом їжі, туристичні прогулянки. Під час проходження до Львова на міжміському таксі вам належить проїхати ряд міст: Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Дубно.

Незаперечні вигоди від співпраці з нами

Вартістьтрансферної поїздки визначається за такими показниками, як клас автомобіля, маршрут, наявність додаткових послуг. До останніх відносяться подача машини з кондиціонером або універсала, завантаження багажника, зустріч з табличкою на вокзалі або в аеропорту та інше. Коштують вони недорого, зате підвищують рівень комфорту поїздки. Повний перелік послуг і ціна кожної вказані у відповідних розділах сайту.

Замовити таксі Києва на Львів можна різними способами. Перший - це зателефонувати з операторами за телефонами, вказаними на сайті. Другий - оформити заявку в режимі онлайн на відповідній сторінці. Третій - зробити замовлення таксі з Києва на Львів за допомогою спеціального додатку. Воно є для скачування в Google Play. З його допомогою ви можете забезпечити подачу машини в кілька кліків, позначивши маршрут і необхідні послуги. Буде розрахована вартість поїздки, видно місцезнаходження автомобіля. Постійним клієнтам LEX-TAXI надається знижка.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать