Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Маршрут таксі Київ - Харків один з найпопулярніших серед українців. Йдеться про другий за величиною місті України, де багато різних підприємств і компаній, ділове життя якого, так чи інакше, пов'язана зі столицею України. Багато хто віддає перевагу саме такі мандри автомобілем, тому що можна самостійно планувати час і порядок. Це дуже важливо у підприємницькій діяльності. Чи не спираючись на розклад, а скориставшись автомобілем, ви зможете подолати відстань від Києва до Харкова значно швидше і комфортніше, ніж поїздом або автобусом, і заплатите недорого. Допоможе знайти і здійснити міжміський поїздку служба таксі «Лекс».

Наші пропозиції

З нами можна замовити міжміське таксі з Києва традиційним способом - транспорт під'їде до вашого будинку або офісу, якщо проживаєте або працюєте в столиці України. Машина може бути подана до аеропорту або вокзалу. У такій послузі є потреба, якщо ви робите транзитну зупинку в Києві, після якої відразу готові відправитися до Харкова. Виглядає це таким чином:

№ п / п

Початкова точка відправлення маршруту «Київ ­- Харків »

Особливості

1.

Аеропорт «Бориспіль»

Розташовується в передмісті Києва. Оформляючи замовлення, ви вказуєте дату і час прильоту, номер авіарейсу, прізвище, щоб водій зміг зустріти вас з табличкою, а ви не витрачали зайвий час на його пошуки. Для зв'язку на випадок непередбачених обставин вказуєте контактні телефони

2.

Аеропорт «Жуляни»

Знаходиться на півдні Києва, в Солом'янському районі. Жуляни - це назва мікрорайону. В аеропорту функціонують два термінали: А і D. Перший обслуговує міжнародні рейси, другий - внутрішньоукраїнські. Оформляючи замовлення, вказуєте ті ж дані, що і при виклику таксі до «Борисполя»

3.

Залізничний вокзал

У заявці зазначаються залізничний вокзал, з якого плануєте зробити поїздку, номер вагона, час прибуття

 

Ціна трансферу з Києва в будь-яке місто України, в тому числі і Харків, фіксована, час очікування, наприклад, витрачений на проходження паспортного контролю в аеропорту, не оплачується.

Особливості поїздки НА таксі з києва в харків

Стандартний шлях таксі з Києва до Харкова проходить по державній трасі М-03. В ході проходження зустрічаються міста:

  • Бориспіль;
  • Пирятин;
  • Лубни;
  • Хорол;
  • Полтава;
  • Валки.

Ви проїжджаєте Решетилівки й Чутове, але ці населені пункти відносяться до селищ міського типу. Відстань від Києва до Харкова становить близько 500 кілометрів. За часом це займає 7-7,5 години, якщо сприяють погодні умови. Оскільки це міжміський трансфер, протяжність якого перевищує 300 кілометрів, передбачено 120 обов'язкових хвилин зупинок для відпочинку і прийняття їжі. Їх можна здійснити в будь-якому з населених пунктів на ваш розсуд.

Прозорі та вигідні умови - комфорт в дорозі

Тарифи та вартість трансферу з Києва до Харкова в компанії Lex Taxi формується з урахуванням таких показників, як клас автомобіля, шлях слідування (ви самі можете вибирати маршрут), додаткові послуги. Прикладом є зустріч з табличкою, завантаження салону, подача машини з кондиціонером та інше. Повний перелік послуг і ціни на таксі представлені у відповідному розділі сайту.

Наша команда сьогодні намагається, щоб ваша поїздка по маршруту «Київ - Харків» залишила лише приємні відчуття. Встановлюємо порівняно низькі ціни. Незалежно від того, який клас автомобіля вами обраний, ми забезпечимо гідний рівень комфорту. У нас можна оформити замовлення таксі, зв'язавшись з оператором по телефону або скориставшись мобільним додатком LEX-TAXI. Воно є для скачування в Google Play. Вам достатньо ввести маршрут і бажаний час, щоб забезпечити своєчасну подачу таксі і дізнатися вартість поїздки. Це дасть можливість спланувати бюджет.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать