Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

У нашій компанії LEXTAXI один з найбільш затребуваних маршрутів таксі є Київ - Дніпро. Кінцева точка - місто, де ведеться активна ділове життя. Він відноситься до найбільш великим населеним пунктам України, де багато підприємств з різних галузей промисловості. Трансфер Київ - Дніпро на автомобілі несе клієнтам незаперечні переваги, на відміну від поїздки громадським транспортом - автобусом або поїздом. Ось основні з них:

  1. Комфорт. Вам не потрібно ділити транспортний засіб з великою кількістю незнайомих людей, немає необхідності здавати речі в багажний відсік і турбуватися про їх отримання. Все компактно розміщується в автомобілі.
  2. Економія часу. Міжміське таксі по маршруту з Києва до самого Дніпра не пов'язане з розкладом і обов'язковими зупинками на ряді станцій. Автомобіль на трасі може розвивати швидкість до 120 км / год, таким чином, долає задану відстань набагато швидше за інших транспортних засобів.
  3. Додаткові послуги. Це подача універсального автомобіля або машини з кондиціонером, зустріч пасажирів з іменними табличками, перевезення тварин, завантаження багажника та інше. За них ви заплатите недорого, але вони підвищать якість сервісу.

Якщо вам потрібно замовити міжміське таксі, щоб проїхати з Києва до Дніпра, звертайтеся в LEXTAXI. У нас налагоджений сервіс світового рівня. Нашими послугами користуються приватні особи і представники комерційних компаній, що використовують таксі для ділових поїздок.

Важлива інформація для пасажирів

Поїздка на міжміському таксі здійснюється з дому, офісу, залізничного вокзалу, а також з міжнародних аеропортів Бориспіль і Жуляни. Останні відправні пункти вибираються, якщо практикуються транзитні поїздки. Це поширена практика як у туристів, так і у бізнесменів.

Якщо ви замовляєте міжміське таксі на Дніпро з аеропортів Києва Бориспіль або Жуляни, необхідно вказати наступні дані:

  • найменування аеропорту;
  • номер рейсу;
  • прізвище для того, щоб водій міг зустріти вас з іменною табличкою;
  • контактний телефон, який знадобиться для зв'язку при нештатних ситуаціях.

замовленняміжміського таксі в Дніпро з залізничного вокзалу Києва теж має свої особливості. Тут, поряд з контактним телефоном і прізвищем, вказуються маршрут поїзда, час прибуття, номер вагона, щоб водієві було простіше зустріти вас з табличкою.

Кілька слів про специфіку автомобільної поїздки

Для трансферу пасажирів таксі, що прямує з Києва до Дніпра, використовуються три маршрути:

№ п / п

Маршрут

Відстань, км

номери доріг

Час у дорозі

Населені пункти, що зустрічаються в ході проходження

1.

«Швидкий»

486

М-03; Т-10-26; Р-03; Р-52; М-04

7 год. 42 хв.

Лубни, Решетилівка, Кобеляки, Царичанка, Петриківка

2.

«Короткий»

449

М-03; Н-08; М-22; М-04

8 час. 15 хв.

Бориспіль, Переяслав-Хмельницький, Гельмязів, Золотоноша, Градизьк, Кременчук, Кам'янське

3.

«Економ»

450

М-03; Н-08; М-22; М-04

8:00

Бориспіль, Переяслав-Хмельницький, Гельмязів, Золотоноша, Градизьк, Кременчук, Кам'янське

Виходячи з даних таблиці, ми бачимо, що міжміське таксі з Києва до Дніпра та назад здійснюється через Черкаську, Полтавську, Кропивницького області. Ціна та вартість поїздки визначається виходячи з обраного маршруту, класу автомобіля і наявності додаткових послуг.

Комфорт, оперативність, увагу клієнту

Служба «Таксі Лекс» працює в сучасному форматі. Ми добиваємося продуктивної співпраці з клієнтами, і нам це вдається. Ціни у нас в нижній межі, перелік послуг регулярно розширюється. Пропонуємо автомобілі у відмінному технічному стані (незалежно від класу), якими управляють професійні водії.

Замовляйте дешево трансфер з Києва до Дніпра заздалегідь. Це можна зробити при телефонному контакті з менеджером компанії, а також в режимі онлайн на сайті. Якщо ви плануєте користуватися нашими послугами регулярно, доцільно завантажити мобільний додаток «Лекс таксі». З його допомогою ви зможете бронювати міжміські поїздки, розраховувати вартість, відстежувати місцезнаходження замовленої машини.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать