Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Маршрут таксі Київ - Одеса користується попитом в будь-який час року, особливо влітку. Переваги поїздки на легковому автомобілі очевидні, в їх числі:

Відсутність сусідів. У машині, керованої досвідченим водієм, перебуваєте тільки ви і ваша сім'я.

Відсутність незапланованих зупинок. По-перше, для таксі немає жорсткого розкладу і станцій, по-друге, знову-таки, в машині їде мінімальна кількість людей. Водієві не потрібно підлаштовуватися під проблеми кожного пасажира.

Оперативність. На трасі «Київ - Одеса» професійний водій на справному автомобілі зуміє легко розвинути швидкість до 120 км / год, що дозволяє прибути в кінцевий пункт швидше, ніж на поїзді.

Раніше міжнародні поїздки на таксі були вельми рідкісною практикою, але сьогодні перевезення досягли найвищого рівня, і кожна компанія прагне представити найкращі умови своїм пасажирам. До такої відноситься і наша служба, досить недорого пропонує міжміські трансфери.

k o

Кілька слів про маршрут Київ - Одеса

Відстань від Києва до Одеси становить близько 500 кілометрів. Вартість поїздки в «Таксі Лекс» формується в суворій відповідності пройденого шляху. Наше таксі забере пасажирів не тільки з дому, але і з аеропортів Києва: таких як Бориспіль, «Жуляни» або залізничного вокзалу. Маршрут пролягає по державній трасі М-5 «Київ - Одеса». Її перевага - відсутність великого числа населених пунктів, якісна дорога. Це значно скорочує час проходження машини. В результаті міжміська поїздка обходиться відносно недорого.

За часом тривалість поїздки займає близько 5 годин. По маршруту проходження розташовуються заправні пункти:

  • ОККО;
  • WOG;
  • «Сокар»;
  • КЛО та інші.

Там, якщо побажаєте, можна зробити зупинку для відпочинку або прийому їжі.

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ!

Замовити міжміське таксі по маршруту Київ - Одеса за пару кліків - це реальність. Наша компанія завжди надасть професійного водія, і ціни у нас в нижній межі, якщо порівнювати з конкурентами. наприклад:

№ п/п

Услуга

Цена

1.

Подача машини

0

2.

1 км поїздки по місту

40 грн.

3.

1 км поїздки за містом

45 грн.

4.

Погодинне користування авто

До 10 км – 150 грн., после – 8 грн. за 1 км

5.

Попереднє замовленняє замовлення

+15 грн. до основного тарифу

6.

Универсал

+20 грн.

7.

Зустріч з табличкою

+30 грн. (така послуга дозволяє ідентифікувати замовнику «свого» водія в людних місцях, наприклад, в аеропорту «Бориспіль»)

8.

Перевезення тварин

+30 грн.

9.

Автомобіль з кондиціонером

+10 грн.

10.

Завантаження салону машини

+30 грн.

У таблиці вказані не всі пропоновані нами послуги. Більш докладно про них дізнавайтеся у відповідному розділі сайту. Ціна теж уточнюється, оскільки може змінюватися. В цілому вартість поїздки розраховується виходячи з таких факторів, як клас автомобіля наприклад віп, маршрут, наявність додаткових послуг, наприклад, перевезення тварин або завантаження салону. Для цього звертайтеся до наших операторів або користуйтеся спеціальним додатком, яке можна завантажити на будь-який мобільний пристрій. Розрахувати вартість поїздки з Києва до Одеси реально і на веб-сторінці сайту тарифи указані. Введіть маршрут і отримаєте інформацію про те, скільки доведеться заплатити.

Наша компанія ніколи не стоїть на місці, тому при виборі таксі для трансферу, звертайтеся саме до нас. Ми регулярно розширюємо перелік послуг, пропонуємо автомобілі чотирьох класів - з різним рівнем комфорту. Замовляйте машину «Київ - Одеса» заздалегідь, і насолоджуйтеся поїздкою. Ми, зі свого боку, подбаємо про вашу зручність і хорошому настрої під час подорожі.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать