Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Існує ряд причин, за якими виникає необхідність у виклику таксі без шашок. Це може бути банальне бажання справити хороше враження успішної людини, який пересувається на особистому авто з водієм. Або є необхідність виїхати з вечора на авто без розпізнавальних знаків. Така машина актуальна також, якщо ви вирішила взяти участь у події, де автотранспорт з розпізнавальними знаками виглядає недоречно і може суперечити концепції заходу.

Подача автомобіля без шашки не приваблює увагу, а розпізнати службу таксі стає просто нереально. Прибувши за вказаною адресою, конфіденційність дотримується і сам водій. Часто цією послугою користуються публічні люди, які хочуть без залучення уваги відправитися в потрібне місце. При цьому немає необхідності використовувати власний транспортний засіб, номерні знаки якого добре відомі папарацці.

особливості послуги

Таксі «інкогніто» відрізняється повною анонімністю. На машині відсутні:

  • шашки;
  • номери телефонів;
  • реклама;
  • інша інформація, яка може видати службу.

Переважно такий транспорт має нейтральний колір і непомітні номерні знаки. Це дозволяє злитися з більшістю автомобілів в Києві.

Скориставшись послугами служби Lextaxi, крім цих переваг, ви отримуєте подачу комфортабельного авто за фіксованою вартістю. Основні ціни вказані за один кілометр. За додаткову послугу, попереднє замовлення і можливість викликати автомобіль універсал встановлена ​​додаткова плата.

Плюси і мінуси машин без шашок

Вирішили замовити таксі «інкогніто»? Тоді оцініть переваги і недоліки цієї пропозиції. Інформація представлена ​​в таблиці.

плюси

мінуси

повна анонімність

На стоянці складно швидко відшукати потрібну машину

Підкреслення солідного іміджу

-

Можливість справити враження на дівчину

-

 

Наші водії мають великий досвід. Вони уважні і обережні. Головне завдання - комфортне, швидке і безпечне переміщення по місту і за його межами. З чим наші водії справляються на всі 100%!

Телефонуйте безкоштовно з мобільного або зробіть онлайн-замовлення. У вас є можливість викликати автомобіль стандарт, бізнес-класу, універсал або мікроавтобус. Уточнюйте тип авто у оператора, і ви доїдете до місця призначення з максимальним комфортом.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать