Меню сайта

Потрібно обов'язково і без запізнень з'явиться на одному важливому заході в певний час? Ми пропонуємо комфортне та безпечне таксі, яке точно приїде в Києві і околиці міста. Послуга завчасного замовлення позбавить вас від неприємних відчуттів при пошуку відповідного автомобіля, і ви завжди прийдете в потрібне місце вчасно.

Всім знайома ситуація, коли перед вильотом або далекою поїздкою ви набираєте номер одного таксі, потім другого, третього і т.д., а у відповідь чуєте, що немає вільного автомобіля. Збережіть свої нерви і гроші, просто зробіть попереднє замовлення. Поданий невчасно або не того класу автомобіль може стати причиною запізнення на вокзал і в аеропорт, спричинить серйозні проблеми на роботі і в сім'ї. Всього цього можна легко уникнути за допомогою нашої служби Лекс таксі. Зателефонуйте за номером 509 (callback), коли потрібно замовити таксі на ранок або на будь-який інший час, щоб встигнути на роботу, відвезти дітей в школу або не запізнитися на важливу зустріч.

Зробивши попереднє замовлення таксі, жителі мегаполісу можуть бути впевненими в реалізації всіх своїх планів. Ми надаємо тільки якісні послуги пасажирських перевезень завдяки відповідальній і злагодженій роботі наших диспетчерів і великому досвіду водіїв. Ви можете заздалегідь організувати важливу поїздку на бюджетному або престижному автомобілі. Пасажири можуть не турбуватися про необхідність пошуку машини і займатися своїми справами, а нам довірити вирішення транспортних питань.

Для сучасної людини, особливо жителів великих міст на першому місці завжди стоїть зручність, надійність і комфорт пересування. Замовлення таксі дозволяє підібрати автомобіль, що відповідає вашому статусу. Наша компанія Лекс таксі має великий парк машин, які відповідають всім вимогам і побажанням замовників. Клієнт може підібрати будь-який тип авто, від преміум класу до бюджетного варіанту, але при цьому якісний сервіс доступний кожному. Незважаючи на доступну цінову політику, таксі з попереднім замовленням прибуде вчасно, і ви зможете переконатися в якості обслуговування.

Ми маємо величезний досвід в наданні таких послуг, як передзамовлення таксі, тому ваша запланована поїздка в аеропорт, на залізничний і автовокзал пройде без запізнень і з максимальним комфортом. Хочете попереднє замовлення? Зв'яжіться з нашими операторами за коротким номером 509 (callback) - дзвінок з мобільного безкоштовний. Також ви можете оформити замовити таксі у нас на сайті через онлайн форму або завантажити додаток Лекс таксі, за допомогою якого можна не тільки побачити вільний автомобіль недалеко від вашого місця розташування, а ще зберігати поїздки і скористатися ними знову при необхідності.

Наші досвідчені і ввічливі водії таксі безпечно довезуть вас до призначеного місця, а кожен житель і гість Києва, безсумнівно, поліпшить якість і підвищить темп свого життя.

Карта проезда

ОНЛАЙН ЗАКАЗ ТАКСИ

19:15
  • Багаж
  • Животное
  • Кондиционер
  • Курьерская доставка
  • Маршрут неопределен
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бизнес

wagon

Универсал

minibus

Микроавтобус

Стоимость поездки:

Вы можете увеличить сумму заказа, что ускорит поиск машины в час пик или при плохой погоде.
0
100

ВРЕМЯ ДО ПОДАЧИ АВТОМОБИЛЯБЛИЖАЙШЕЕ

Прибудет в

БЛИЖАЙШЕЕ

ИДЕТ ПОИСК АВТОМОБИЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Время подачи

БЛИЖАЙШЕЕ