Меню сайта

Якщо ви запланували багато справ на один день і при цьому хочете заощадити свій час, щоб встигнути заїхати на роботу, в магазин, поліклініку та на зустріч, тоді ми вам допоможемо. Наша служба Лекс таксі пропонує скористатися послугою таксі на день в Києві або за його межами. Стрімка течія життя передбачає швидкого прийняття рішень і оперативного пересування по місту, щоб виконати всі справи без запізнень.

Досить часто необхідно за короткий проміжок часу з'явиться в різних районах міста, коли у вас немає власного автомобіля, а пересуватися на громадському транспорті довго і не вигідно. Таксі погодинне найбільш економна і зручна послуга, замовити та скориставшись якою ви зможете зберегти свій час і фінансові витрати. Ми з задоволенням створимо для вас не тільки комфортні і безпечні умови пересування, а також завжди готові задовольнити ваші потреби і побажання.

При поїздці на нашому Лекс таксі, погодинна оплата не передбачає облік кілометрового пробігу. Це дуже зручно, коли є необхідність відвідати по черзі кілька точок, де вас чекатиме автомобіль для продовження поїздки. Професійний водій грамотно розрахує маршрут, враховуючи пробки великого міста, і довезе вас в усі пункти в призначений час. Оренда та погодинна оплата таксі дозволяє всюди встигнути, правильно розрахувати і заощадити часовий запас. Вам не потрібно думати і хвилюватися за те, яке ви подолали відстань при поїздці, так як прорахунок кілометражу не враховується.

Наша служба Лекс таксі пропонує найприємніші цінита тарифи таксі, які будуть доступними для кожного жителя і гостя столиці. Наші ввічливі водії доставлять вас з комфортом і зручністю в вказане місце, а також почекають вас, щоб продовжити поїздку. Всі пасажири зможуть переконатися не тільки в чудовому рівні нашого сервісу, а ще в справних, чистих і доглянутих автомобілях, пересування на яких доставляє тільки задоволення.

Зателефонуйте нам по одному з номерів, вказаних на сайті або за коротким номером 509 (безкоштовно з мобільного) та замовте економічну послугу таксі на кілька годин. Оформляючи замовлення автомобіля з погодинною оплатою, вам не буде потрібно кілька разів викликати таксі або оплачувати час його простою.

Будьте впевнені, що наш професійний водій постарається вибрати найкоротший шлях для здійснення вашого маршруту. Також володіючи багатим досвідом і знаннями транспортної інфраструктури Києва можна максимально уникнути пробок і простоїв на дорозі. Замовте таксі на годину і ми організуємо подачу автомобіля вчасно і з урахуванням ваших побажань.

Хочете познайомитися з докладною інформацією про послугу або уточнити вартість оплати за тарифом, тоді набирайте короткий номер 509 (callback) і наші оператори з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать