Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Для багатьох власників домашніх тварин може виникати проблема їх транспортування та перевезення. Рано чи пізно буде потрібно відвезти свого кращого друга в ветеринарну клініку, перукарню, на виставку або на вокзал для далекої поїздки. І якщо у вас немає власного автомобіля, то і в маршрутці, автобусі або на метро не завжди вдається перевезти тварину, яка може отримати тільки стрес від поїздки. На такий випадок ми пропонуємо скористатися нашими послугами і викликати таксі для тварин.

Наші ввічливі водії не будуть заперечувати проти тварини в салоні, а з комфортом доставлять вас до пункту призначення. Ми із задоволенням організуємо найбільш комфортну подорож для ваших улюбленців. Адже перевезення тварин, будь-то дорослий кіт, невелика собака або декоративний кролик, завжди є стресом, а тому може викликати радісні або навпаки сумні емоції у них. Тому краще не ризикувати своїми нервами, психікою свого вихованця, а викликати спеціальне таксі, зателефонувавши за номером 509 (безкоштовно з мобільного).

При замовленні автомобіля, варто повідомити оператору, що з вами буде знаходитися ваш чотириногий друг і сидіти він буде у вас на руках або самостійно. Така інформація необхідна для узгодження з водієм вашого переїзду.

Перш, ніж скористатися нашими послугами, варто ознайомитися з правилами перевезення тварин в таксі:

  • Ще з раннього віку свого вихованця варто привчати до поїздок.
  • За кілька днів до тривалої подорожі змініть корм на легко засвоювану їжу, а також обмежте питво, як мінімум до 2 годин перед виїздом.
  • Перевезення тварин в машині повинно супроводжуватися людиною, якій вони довіряють. В такому випадку є можливість поліпшити стресовий стан вихованця.
  • Собак необхідно перевозити при наявності намордника і бажано мати підстилку на сидінні.
  • Дрібні звірів (кролики, кішки, щури, птиці) перевозять у спеціальних переносках або клітках з піддоном.

Не варто економити на здоров'ї і безпеці свого домашнього улюбленця, так як перевезення будь-яким іншим способом може обернутися нервовими зривами і стражданнями тварини. При перевезенні тварин в таксі важливо заздалегідь подбати про комфортний переїзд вихованця. Умови надання послуги та її вартість щодо необхідного маршруту уточнюйте у наших диспетчерів. Зателефонуйте за допомогою одного з номерів, вказаних на сайті або за коротким номером 509 і наша компанія Лекс оперативно надасть вам зоотаксі в Києві. Комфортний автомобіль буде поданий за вказаною адресою в призначений час.

Ви можете бути впевненими, що наш водій швидко відвезе вас на дачу, ветклініку, в аеропорт або будь-яке інше місце. Довірте перевезення своїх улюблених домашніх тварин справжнім професіоналам, які спеціалізуються на зручному, комфортному і безпечному перевезенню тварин.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать