Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

ДОСТУПНІ ЦІНИ НА МІЖМІСЬКЕ ТАКСІ

Лекс таксі пропонує одні з найвигідніших цін на послуги таксі в Києві. Ви можете розрахувати вартість майбутньої поїздки онлайн

ЦІНИ ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Київ - Біла Церква730 грн.

Київ - Фастів640 грн.

Київ - Ірпінь210 грн.

Київ - Васильків340 грн.

Київ - Бородянка490 грн.

Київ - Обухів390 грн.

Київ - Макаров470 грн.

ЦІНИ ПО УКРАЇНІ

Київ - Харків3850 грн.

Київ - Одеса3920 грн.

Київ - Дніпро3630 грн.

Київ - Запоріжжя4130 грн.

Київ - Львів4340 грн.

Київ - Кривий Ріг3380 грн.

Київ - Вінниця2160 грн.

Точну вартість майбутньої поїздки ви можете уточнити цілодобово у одного з наших операторів за коротким номером 509 (callback), або за допомогою форми онлайн замовлення на сторінках нашого сайту.

Досить часто трапляється так, що потрібно таксі по міжміському напрямку з Києва або з Борисполя. Однак така поїздка вимагає уваги до кожної дрібниці. Найчастіше це поїздка на досить великі відстані і кожен хоче бути впевнений у водії та автомобілі. В такому випадку вам, безсумнівно, варто звернутися в Лекс таксі. Наша компанія не перший рік дешево і на постійній основі надає дану послугу. Якщо вам потрібне недороге справне надійне міжміське таксі, то наша компанія подбає про те, щоб ви не переживали і дісталися в будь-яке місто України швидко, безпечно і комфортно.

Окремо варто виділити ціни на міжміське таксі. Наша компанія пропонує саму лояльну вартість при високій якості обслуговування. Якщо перед вами стоїть необхідність міжміської поїздки, то вас, безсумнівно, зацікавить питання вартості. Однак серед достатку пропозицій в інтернеті ви можете натрапити на приватного водія, а сама ціна може змінитися як завгодно. Найбільш правильним буде звернутися у велику компанію, де ви зможете заздалегідь розрахувати вартість міжміського таксі, а також підібрати один з автомобілів автопарку.

Оформити замовлення на міжміське таксі ви можете цілодобово, як на найближчий час, так і попередньо. Досить звернутися по одному з номерів замовлення Лекс таксі, де оператор розрахує точну вартість міжміського таксі і підбере найбільш комфортний автомобіль.

 

Таксі міжмісто - ЯК ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ


Вибираючи дешеве міжміське таксі багато відштовхуються від вартості поїздки. Саме з цієї причини найчастіше шукають ціни або вартість таксі міжмісто. Це розумно, тому що людині важливо заздалегідь знати вартість майбутньої поїздки, особливо на тривалі відстані. На сторінках нашого сайту ви можете ознайомитися з таблицею зразкових цін на таксі міжмісто. Більш точну вартість вам цілодобово підкаже один з наших операторів.

Щоб розрахувати вартість таксі на міжмісто вам буде потрібно знати точний маршрут поїздки, а також вибрати клас автомобіля, який вам найбільше підходить. Якщо це термінова поїздка, то ви можете скористатися перевагами стандарт класу. Завдяки цьому ви зможете замовити дешеве таксі міжмісто. Якщо вам потрібно автомобіль підвищеного комфорту або універсал, то це необхідно уточнити оператору, після чого ваш маршрут поїздки буде перерахований відповідно до обраного класу авто.

Ціна таксі міжмісто залежить від дальності поїздки, а також класу автомобіля, який вам потрібно. Однак ви зможете заздалегідь розрахувати вартість таксі на міжмісто, набравши один з наших номерів замовлення. Оператор може запропонувати різні варіанти, і ви зможете вибрати той, який вас найбільш влаштує.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать