Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Динаміка сучасного життя, необхідність реалізовувати безліч завдань вимагають від людини масу енергії і моральних сил. Далеко не у всіх є час для повноцінного відпочинку, у багатьох дуже щільний робочий графік, через що можна забути або не встигнути на важливу зустріч. Послуга «Автобудильник» від «Лекс таксі» в Києві дозволить не спізнитися на захід, автобус, поїзд чи літак.

Переваги співпраці

Компанія пропонує актуальну послугу для тих, хто цінує час і особисті ресурси, хоче зберегти пунктуальність. Замовити, щоб розбудили в потрібний момент, можна через оператора. Досить тільки вказати необхідні дані. Можливе попереднє замовлення таксі з будь-якого району міста.

Плюси формату:

  • точне дотримання графіку;
  • високий комфорт;
  • реалізація запланованих завдань;
  • попередження запізнень.

Професійна команда операторів та водіїв забезпечить високий рівень сервісу, комфорт пересування. Розбудити дзвінком на телефон можна в будь-який час, головне - попередня домовленість. Завдяки цьому покупець не запізниться, встигне підготуватися до приїзду водія. При необхідності залишити заявку на машину і розрахувати попередню вартість поїздки вийде онлайн.

Переваги замовлення в «Лекс таксі»

Види додаткових послуг

 

Можливість залишити онлайн-заявку

 

Попереднє замовлення

Наявність фірмового додатка

Перевезення тварин

демократичні ціни

Кур'єрська доставка

Великий вибір послуг

Зустріч в аеропорту табличкою

Високий рівень сервісу

"Тверезий водій"

 

В процесі оформлення замовник вибирає оптимальний клас і марку авто. Ми гарантуємо відмінне обслуговування і безпеку. Послуга «Автобудильник» актуальна для різних категорій клієнтів, незалежно роду діяльності і віку. Мають значення лише потреби і бажання співпрацювати з «Лекс таксі». Це реальна можливість поліпшити якість життя і зберегти бажану динаміку пересування, особливо в умовах великого міста.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать