Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

передача ключів тверезий водій цінаЯкщо потрібно дістатися додому, а сідати за кермо не можна, замовляйте в ІДС Лекс послугу тверезий водій ціна якого відрізняється помірністю. У нашій компанії працюють професійні водії, а вартість послуги доступна всім.

Замовляйте драйвера в кращій службі таксі Лекс

В інформаційно-диспетчерській службі Лекс працюють професійні співробітники, а робота постійно оптимізується, що дозволяє зробити сервіс високоякісним, а розцінки — демократичними. Крім замовлення таксі компанія якісно виконує і інші додаткові послуги, в числі яких — виклик драйвера. Набирайте 509 з мобільного в будь-який час дня і ночі, і професійний водій таксі Київ Лекс приїде за найкоротший термін.

Ситуації, в яких допоможе драйвер

Допомога професійного водія стане в нагоді в різних ситуаціях. Якщо необхідно сісти за кермо, а самопочуття не дозволяє цього зробити, слід скористатися послугами таксиста, який на певний час стане персональним водієм. Після вживання алкогольних напоїв на вечірці, прийому медикаментів, які надають сильний вплив на організм, сонливості, викликаної сильною втомою, потрібно дзвонити 509. Ділові люди по статусу повинні мати особистого водія — це не тільки престижно, а й зручно, оскільки дозволяє вирішувати питання і при цьому не відволікатися на водіння автомобіля. Послуга драйвер стане в нагоді і в цьому випадку.

Оформлення замовлення

Для виклику тверезого водія в Лекс досить набрати з мобільного 509, і повідомити оператору, за якою адресою драйверу необхідно під'їхати і куди доставити пасажира з його машиною. Вартість розмови з диспетчером оплачує компанія Лекс: після того, як набирається короткий номер, спрацьовує автопередзвін, який робить зворотний дзвінок через секунду. Диспетчер попросить озвучити повне ім'я власника авто і державний номер транспортного засобу. Після внесення даних про маршрут в програму оператор скаже, яку суму необхідно заплатити за послугу.

Висока оперативність

таксисти тверезий водій цінаНаша таксомоторна фірма Лекс славиться якістю і високою швидкістю виконання замовлень, чому сприяє правильна організація роботи. Після отримання заявки, програма миттєво знаходить таксиста, який найближче знаходиться до замовника, і той відразу направляється на виклик. Водії компанії Лекс чудово орієнтуються в місті, тому максимально скорочують час у дорозі, вибираючи оптимальні маршрути і об'їжджаючи пробки найкоротшими шляхами. Якщо необхідно замовити опцію тверезий водій ціна якого невисока, а якість відмінна, телефонуйте 509 в кращу компанію Києва Лекс!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать