Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Одним з важливих чинників при замовленні таксі є цінова політика. Адже досить багато людей вибирають компанію виходячи з вартості майбутньої поїздки. Більшість таксі конкурують цінами на послуги, проте зовсім забувають про зручність розрахунку вартості. Адже процес розрахунку - це перше з чим стикається людина.

Наш новий онлайн мобільний додаток таксі відкриває широкі можливості для кожного замовника, надасть можливість швидко та зручно прорахувати вартість проїзду у місті Київ та Київській області а також побачити маршрут. Адже в мобільному додатку ми постаралися не тільки дати можливість розрахунку вартості таксі, а й зробили сам процес швидким і зручним.

ЯК РОЗРАХУВАТИ цІну ТАКСІ У ДОДАТКУ

Мобільний додаток Лекс таксі має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який досить простий, але в той же час досить універсальний і зручний. Щоб розрахувати вартість таксі в Києві нам буде потрібно два адреси - відправлення і прибуття.

Адресу відправлення додаток таксі визначить автоматично, відразу після відкриття. Якщо ви хочете розрахувати вартість за довільним маршрутом, то зможете перейти до повністю ручного введення адреси. Адресу прибуття потрібно вказати вручну, часто в поле досить ввести 2-3 перші літери назви вулиці, а потім вибрати зі списку.

Після введення адрес ви побачите вартість майбутньої поїздки по тарифу «Стандарт класу».

РОЗРАХУНОК ЦІН ТАКСІ ДЛЯ РІЗНИХ КЛАСІВ АВТОМОБІЛІВ

Мобільний додаток Лекс таксі дає можливість вибрати один з чотирьох класів автомобілів таксі в Києві. Кожен клас має свої ціни на послуги та особливості, але, тим не менш, користувач може не тільки порівняти ціни, а й замовити будь-який клас автомобіля.

Розрахунок вартості і порівняння за маршрутом проводиться досить просто і зрозуміло. Після введення маршруту потрібно переключити вкладки класів автомобілів. При цьому в реальному часі буде змінюватися вартість поїздки, без перезавантаження сторінки. Перемикаючись між класами авто ви зможете підібрати найбільш зручний варіант за ціною, а також по комфорту.

Можливості
  • Визначення мови
  • Адреса подачі таксі
  • Профіль користувача
  • Розрахунок вартості поїздки
  • Архів поїздок
  • Клас автомобіля
  • Улюблені адреси (мітки)
  • Додана вартість
  • Телефонна книга
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать