Меню сайта

Таксі 509 - цілодобове замовлення таксі в Києві. Швидка подача, низькі ціни, широкий вибір послуг для жителів і гостей Києва.

Для сучасної людини важливо, щоб всі завдання виконувалися швидко і з легкістю. Так, на сьогоднішній день за допомогою мобільного телефону і багатьох функціональних додатків можна значно спростити вирішення важливих питань. Замовлення таксі виконується всього за кілька кліків, уникаючи нудних дзвінків і уточнення адреси відправлення. Достатньо всього лише встановити додаток Лекс таксі, яке працює на платформі Android.

Наш додаток має максимально простий і функціональний інтерфейс, де ви зможете, не докладаючи великих зусиль, викликати таксі до вашого місця знаходження. Для спрощення роботи ми передбачили кілька варіантів введення адреси подачі таксі в Києві: автоматичний і ручний. Вибирайте функцію визначення адреси в автоматичному режимі, вкажіть потрібну адресу вручну або використовуйте карту для установки маркера.

Автоматичне ВИЗНАЧЕННЯ АДРЕСА ПОДАЧІ ТАКСІ

Якщо ви не маєте можливості вручну вводити адресу подачі автомобіля або просто не можете знайти назву вулиці, тоді при вході в наш додаток Лекс автоматично визначиться ваше місцезнаходження. На екрані ви побачите карту, на якій необхідно натиснути кнопку «Встановити маркер» і вам буде запропоновано на вибір найближчі адреси, за якими є можливість подати таксі. Вибирайте зі списку назву об'єкта або потрібну назву вулиці з номером будинку.

РІЧНИЙ ВВЕДЕННЯ АДРЕСА ПОДАЧІ ТАКСІ

При формуванні замовлення на певну адресу, наприклад, для знайомого або близької людини, ви можете вручну ввести назву вулиці і номер будинку. На головній сторінці програми виберіть функцію редагування адреси, після чого вам будуть показані поля для ручного введення адрес. Це дуже зручно, коли вам необхідно простежити за виконанням замовлення за певним маршрутом.

Для того щоб замовити таксі, достатньо всього лише кілька разів клацнувши на екрані телефону вказати вашу адресу відправлення і адресу прибуття. При введенні даних вам будуть запропоновані підказки, за допомогою яких ви можете вибрати найбільш оптимальний варіант.

Можливості
  • Визначення мови
  • Адреса подачі таксі
  • Профіль користувача
  • Розрахунок вартості поїздки
  • Архів поїздок
  • Клас автомобіля
  • Улюблені адреси (мітки)
  • Додана вартість
  • Телефонна книга
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать