Меню сайта

Зручний розрахунок вартості

Розрахуйте вартість

для 4 класів автомобілів

Лекс таксі пропонує найбільш лояльні ціни на послуги таксі в Києві. Після входу в мобільний додаток автоматично буде визначено адреса подачі таксі, залишиться лише вказати маршрут поїздки. Після цього буде розрахована вартість поїздки відразу для чотирьох класів автомобілів. Залишиться лише вибрати потрібний!

Функціонально і зручно

Повне управління

Параметрами вашого замовлення

Новий мобільний додаток Лекс таксі відкриває ширші можливості користувачам. Великий вибір додаткових функцій дасть можливість налаштувати всі параметри заздалегідь, що зробить кожен нове замовлення ще швидше і зручніше. Ми постійно розширюємо набір додаткових функцій для вашої зручності!

Детальніше...

Інформативно і швидко

Відслідковуйте подачу

Водія на карті Києва

Після входу в мобільний додаток ви будете бачити водіїв таксі з різними статусами на карті Києва. Після того як водій взяв ваше замовлення, то ви зможете не тільки спостерігати за поїздкою водія до адресою відправлення, але і детальну інформацію про час подачі, кольорі і марці автомобіля.

Детальніше...
МОЖЛИВОСТІ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ

Лекс таксі надає весь перелік послуг таксі в Києві по самим розумними цінами

ШВИДКИЙ І ЗРУЧНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Ви можете завантажити наш мобільний додаток, який дасть можливість розрахувати вартість і зробити онлайн замовлення всього в пару кліків.

lex taxi
АДРЕСА ПОДАЧІ ТАКСІ

Додаток автоматично визначить і запропонує адреса подачі автомобіля.

lex taxi
ВОДІЇ НА КАРТІ

Ви будете бачити на карті Києва подачу водія в реальному часі.

lex taxi
ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ

Ви можете розрахувати вартість поїздки заздалегідь, як по простому, так і по складному маршруту.

lex taxi
УЛЮБЛЕНІ АДРЕСА

Створіть список улюблених адрес і вам не доведеться кожного разу вводити назва вулиці.

lex taxi
АРХІВ ПОЇЗДОК

Всі поїздки зберігаються в архіві, де можна повторити досконалу раніше поїздку.

lex taxi
РІЗНІ КЛАСИ АВТО

Ви можете дізнатися ціну і вибрати один з чотирьох класів автомобілів.

Власники смартфонів під Android можуть завантажити безкоштовний додаток Лекс, яке дасть можливість зробити онлайн замовлення без єдиного дзвінка, всього в пару кліків. Просте і зручне рішення, яке замінить традиційні дзвінки і дасть можливість управляти всіма параметрами вашого замовлення. Після входу буде визначено адреса подачі, після чого залишиться ввести маршрут поїздки і натиснути кнопку "Замовити".

З кожним днем ​​власникам смартфонів під Android відкривається все більше корисних рішень і можливостей. У цьому їм допомагають мобільні додатки, які безкоштовно можна встановити і користуватися послугами тієї чи іншої компанії без звичних дзвінків і взагалі будь-якого живого спілкування. Це зручно, багато які дійсно корисні додатки мають величезну популярність, і ними користується велика кількість людей.

Сучасні тренди не оминули й служби таксі Києва, адже набагато зручніше розрахувати вартість поїздки і оформити замовлення не набираючи номер телефону, та й диктувати адресу оператору на сьогодні практично немає сенсу. Це все можна з легкістю автоматизувати, а сам процес замовлення багато в чому прискорити. Для цього компанія Лекс розробила новий мобільний додаток, який з легкістю замінить звичні дзвінки і очікування. Досить завантажити і встановити один додаток таксі, який відкриє нові можливості для кожного замовника.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЛЕКС ТАКСІ


Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс не введе вас в оману. Процес виклику автомобіля досить простий і зрозумілий. Досить відкрити програму, після чого автоматично визначиться адреса подачі. Залишиться лише ввести кінцевий адресу і натиснути кнопку «Замовити».

У той же час новий додаток має ряд функціональних можливостей, завдяки яким можна все налаштувати максимально тонко і зручно. Профіль користувача дасть можливість прискорити процес оформлення замовлення таксі. Адже досить один раз ввести ваші дані, і вони автоматично будуть підставляти при кожному новому виклику Лекс таксі.

Окремо варто звернути увагу на інформативність. Адже ви бачите і можете налаштувати досить багато параметрів, як за ціною поїздки, так і за класом автомобіля. Після створення нового замовлення ви будете бачити процес пошуку автомобіля, а після того як водій візьме ваше замовлення, то на карті Києва буде виведена позиція водія, прокладений оптимальний маршрут до адреси подачі і ви зможете спостерігати за тим, як водій до вас їде.

 

МОЖЛИВОСТІ ВЛАСНИКІВ ANDROID


При створенні мобільного додатку стояло досить складне завдання - простота і функціональність. З одного боку була потрібна легкість, швидкість і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який не введе замовника в оману, а з іншого боку потрібно вкласти широкі функціональні можливості, які дозволять керувати всіма параметрами замовлення. Пропонуємо розглянути найкорисніші та зручні функціональні можливості для Android:

  • Розрахунок вартості поїздки - ви ще до посадки в автомобіль будете знати точну вартість майбутньої поїздки. Відразу після введення маршруту по Києву буде зроблено розрахунок вартості по «Стандарт» класу. Завдяки чому ви зможете викликати як дешеве таксі, так і підібрати оптимальний варіант для конкретної поїздки.
  • Визначення адреси подачі - відбувається автоматично, відразу після відкриття мобільного додатку таксі. Ви можете ввести адресу подачі також вручну, скориставшись можливістю редагування. Це буде зручно в тому випадку, якщо ви хочете викликати автомобіль не собі, а другу чи близькій людини.
  • Прості і складні маршрути - це відмінна можливість побудувати простий маршрут, від точки А до точки Б, а також будувати складні маршрути, з заїздами на кілька адрес. Незалежно від кількості адрес буде розрахована вартість майбутньої поїздки за діючими цінами на момент вашого звернення.
  • Вибір класу автомобіля - відмінна можливість вибрати, який саме автомобіль вам зараз потрібно. Також ви можете викликати преміум клас, мікроавтобус або універсал, в залежності від ваших потреб. Змінюючи клас автомобіля, ви зможете побачити і порівняти вартість за вашим маршрутом.
  • Інформативність і контроль - дадуть можливість не тільки керувати всіма параметрами вашого замовлення, але і стежити за подачею автомобіля на карті Києва. Після того як водій взяв ваше замовлення ви зможете побачити його на карті міста і спостерігати за процесом подачі автомобіля.
  • Час подачі таксі - можна вибрати будь-який. Якщо вам потрібна термінова подача, то за замовчуванням замовлення оформляється на найближчий час. Однак можна вказати час подачі самостійно, оформивши попереднє замовлення таксі. Це зручно при поїздках на вокзал або якщо ви замовляєте дешеве таксі в Бориспіль.
  • Додаткові послуги - дають можливість врахувати і вибрати ті послуги, які вам потрібні при замовленні. Досить вибрати одну або кілька додаткових послуг, після чого вартість поїздки буде перерахована, згідно обраного.
  • Архів минулих поїздок - дасть можливість не тільки переглянути всі вчинені поїздки, а й повторити звичний маршрут. Це буде особливо зручно тим, хто щодня користується послугами таксі. Досить перейти в архів і скористатися можливістю повторити поїздку, після чого всі дані з обраної поїздки підставити в нове замовлення.
  • Улюблені адреси - замінять введення назв вулиць на зручні мітки. Ви можете додавати адреси і вказувати для кожної адреси свою мітку. Завдяки цьому ви зможете побудувати маршрути Будинок - Робота, Офіс - Дача. Вам не доведеться вводити назву вулиць, в поле можна буде вводити назви локацій або мітки.


ЗАВАНТАЖТЕ Додаток


Крім великих функціональних можливостей нової Android програми кожен замовник хоче економити при кожній поїздці. Компанія Лекс пропонує таку можливість, так як базові ціни на поїздки по стандарт класу вас приємно здивують. Переконатися в цьому можна скачавши наше рішення для смартфонів під Android. Ви зможете розрахувати вартість поїздки і переконатися в тому, що Лекс - найдешевше таксі.

Дізнатися точну вартість майбутньої поїздки можна прямо на сторінках нашого сайту, а також звернувшись до оператора зателефонувавши на наші номери виклику таксі. Оператор розрахує точну вартість майбутньої поїздки і підбере для вас найближчий вільний автомобіль. Якщо ви вже встигли оцінити наші переваги і є постійним замовником, то можете завантажити додаток Лекс і користуватися всіма перевагами нашої компанії прямо з вашого смартфона.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать