Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі ціни на таксі в Києві сьогодніНа відміну від появи таксомоторів понад сто років тому, вартість проїзду на яких відрізнялася дорожнечею і була доступна для забезпечених киян, ціни на таксі в Києві сьогодні характеризуються демократичністю. У столиці працює кілька сотень інформаційно-диспетчерських служб, і з метою залучення клієнтів через настільки сильну конкуренцію тариф таксі в значній мірі знижується.

Замовляйте таксі в надійній компанії — вибирайте Лекс

Багато фірм, зайнятих в перевезеннях, роблять тарифи рекордно низькими на шкоду якості, від чого замовник і поїздка можуть сильно постраждати: вільного автомобіля не виявиться, машина запізниться, оскільки за кермом буде знаходитися недосвідчений водій, що погано розбирається в столиці, або стан транспортного засобу буде бажати кращого. Ряд столичних компаній, що працюють в дорогому ціновому сегменті, пропонують послугу таксі по надзвичайно високій вартості, яка не по кишені більшості киян і гостей міста. Щоб не переплачувати, але і не страждати від низької якості, вибирайте Таксі Лекс: забезпечимо пасажира комфортабельною іномаркою, професійним ввічливим водієм і при цьому гаманець замовника не постраждає!

Як в службі Лекс змогли добитися низьких розцінок

Головний орієнтир компанії — надання замовнику поїздки в комфортабельному автомобілі по найбільш доступних тарифах. Кожен день керівництво і співробітники працюють над тим, щоб робочі процеси були максимально оптимізовані, що забезпечує високу якість і зменшення вартості послуги. Ми прислухаємося до кожного побажання пасажира і завжди відкриті до діалогу — контакти компанії знаходяться у відкритому доступі, звертайтеся в будь-який зручний час! ІДС Лекс шанобливо ставиться до клієнтів, і не завищує штучно тарифи. Хочете платити суму без накруток, яку послуга дійсно варта? Замовляйте таксі за номером 509 або залишайте заявку в інтернеті — виконаємо замовлення на високоякісному рівні за максимально короткий термін!

виклик онлайн ціни на таксі в Києві сьогодніДізнатися вартість поїздки за кілька секунд

Для розрахунку остаточної суми поїздки на таксі достатньо здійснити ряд дій, які не займають багато часу. Зателефонуйте в call-центр за коротким номером 509 і повідомте диспетчеру адреси: пункт відправлення та прибуття. Після внесення оператором інформації в програму і автоматичного розрахунку маршруту і тарифу, відразу почуєте ціну до сплати. Другий варіант: вносьте дані в форму замовлення online на сайті або в додатку, і натискайте опцію «Тариф». Ціни на таксі сьогодні найпривабливіші в Лекс — звертайтеся цілодобово!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать