Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі телефон таксі мДля того, щоб не запам'ятовувати довгі і складні номери таксомоторних компаній, телефон таксі м Києва відрізняється простотою. Набирайте на мобільному всього три цифри 509, і з вами зв'яжуться миттєво!

Телефон таксі м Києва найпростіший у ІДС Лекс

Виклик автомобіля — те, на чому замовники хочуть економити максимум часу, в зв'язку з чим робота в таксі — тільки для професіоналів. У Таксі Лекс працюють тільки кваліфіковані співробітники, які відрізняються відповідальним і серйозним підходом до роботи. Довіряйте професіоналам — замовляйте таксі в Лекс: телефонуйте за номером 509 або оформляйте заявку online.

Зручність і простота замовлення

Втомилися витрачати час на тривале очікування вільного диспетчера? Набридло грубе ставлення диспетчерів? Звертайтеся в call-центр Лекс — в нашій компанії працюють тільки ввічливі і привітні оператори, а оформлення виклику машини займе менше хвилини! Після набору короткого номера 509 унікальна система callback зробить зворотний дзвінок через секунду. У штаті працює достатня кількість диспетчерів, щоб вільний відразу ж прийняв заявку, не змушуючи клієнта довго чекати. Повідомте маршрут майбутньої поїздки, додаткові умови і відразу дізнаєтеся, скільки доведеться платити по приїзді. Диспетчер внесе дані в програму, та прокладе оптимально коротку дистанцію між початковим і кінцевим пунктом поїздки, і відповідно до цього розрахує вартість. Розрахунок проводиться програмою згідно діючих тарифів автоматично, що виключає помилку від людського фактора. Тарифи знаходяться у відкритому доступі на електронному ресурсі компанії — ви можете ознайомитися з ними в будь-який зручний час.

Замовляйте таксі онлайн

виклик телефон таксі мДля тих, хто не бажає витрачати час на телефонний дзвінок, таксомоторна фірма Лекс пропонує сучасний, швидкий і зручний спосіб оформлення виклику машини on-line. Заходьте на веб-сайт компанії і завантажуйте сторінку з формою замовлення. Вносьте необхідні дані щодо поїздки — для цього необхідно зробити лише кілька кліків! Знати телефон таксі м зовсім не обов'язково — оформлення стало ще простіше! Щоб довго не шукати сайт Таксі Лекс, завантажуйте додаток і встановлюйте на смартфон. Інтерфейс програми простий, і не дивлячись на простоту, по функціональності нічим не поступається розширеній онлайн-формі на сайті. Переваги цього способу замовлення оцінили тисячі клієнтів, спробуйте і ви! Вибирайте кращу таксомоторну фірму — набирайте телефон таксі м з мобільного 509, і вашу заявку виконають в кращому вигляді!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать