Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вартість тарифи таксі київ 2017Виклик авто в столиці користується величезною популярністю, і, перш ніж замовляти, багато хто намагається дізнатися актуальні тарифи таксі Київ 2017. На сьогоднішній день серед більше двохсот таксомоторних служб більшість пропонує дешеве таксі, проте репутація таких компаній переважно сумнівна. Низькі розцінки забезпечуються за рахунок невисокого рівня якості. Таксі Лекс займається щоденною оптимізацією, що дозволяє значно зменшити вартість і при цьому підвищити якість роботи. Ми беремо до уваги кожне зауваження — контакти знаходяться на веб-сайті. Ви точно не пошкодуєте, якщо звернетеся в нашу інформаційно-диспетчерську службу за номером 509 або залишите заявку на таксі через інтернет!

Таксі Лекс пропонує найвигідніші умови

Ми займаємося пасажирськими перевезеннями не перший рік, і за цей період зуміли завоювати довіру жителів і гостей міста, а також вибитися в лідери. Завдяки оптимізованій роботі інформаційно-диспетчерська компанія Лекс пропонує доступні ціни, з якими можна ознайомитися на електронному ресурсі компанії. На сторінці представлені діючі розцінки на замовлення таксі, а також на великий перелік додаткових послуг.

Як дізнатися вартість

Щоб завчасно спланувати бюджет, необхідно дізнатися, в яку суму обійдеться поїздка. Набирайте з мобільного короткий номер 509, і повідомляйте диспетчеру інформацію щодо поїздки: маршрут, додаткові умови та вподобання. Співробітник call-центру оперативно внесе дані в спеціальну програму, а та розрахує вартість. Процес розрахунку повністю автоматизований, що є гарантією відсутності помилок, викликаних людським фактором. При цьому за дзвінок ви не платите — всі витрати лягають на ІДС Лекс. При небажанні здійснювати телефонні дзвінки або відсутності часу вибирайте сучасний і зручний варіант через інтернет. Завантажуйте онлайн форму на сайті або завантажуйте додаток і встановлюйте його на смартфон. Досить внести маршрут поїздки і вказати додаткові опції, і можете розраховувати ціну.

Як проводиться розрахунок

пасажирки тарифи таксі київ 2017Ми чесно ставимось до замовників, тому всі тарифи представлені на сайті у відкритому доступі. Компанія не завищує штучно ціни, що також є гарантією доступності замовлення таксі для більшості населення і гостей столиці. Після внесення інформації програма будує оптимальний маршрут з урахуванням дорожньої ситуації, а після спирається на діючі розцінки і видає остаточну суму: переконайтеся, що тарифи таксі Київ 2017 найдемократичніші в Лекс!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать