Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вартість таксі за місто київ тарифиНе тільки поїздка по столиці користується у городян великим попитом, але і в околицях, тому актуальні таксі за місто Київ тарифи. Вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс: у нас максимально низькі ціни в поєднанні з високим рівнем обслуговування!

Як вибрати дешеву, але надійну компанію

Для вибору таксомоторної служби існує кілька сотень пропозицій, однак слід враховувати деякі фактори. При замовленні дешевого таксі існує вірогідність зірвати поїздку, оскільки вільного автомобіля не знайдеться. Як часто з вами траплялося подібне? Щоб не ризикувати, вибирайте компанію з серйозним і професійним підходом до роботи — Таксі Лекс. Ми домоглися оптимального зниження розцінок не за рахунок погіршення якості, а через постійне оптимізування процесів. Контакти перебувають на сайті компанії — звертайтеся зі своїми побажаннями і питаннями. Ми прагнемо стати краще кожен день: випробуйте на собі переваги замовлення таксі в Лекс!

Поїздка за межі столиці

Іноді необхідно проїхатися не тільки по місту, але і в його околицях. Компанії, що володіють автопарками обмежених розмірів, часто не можуть надати таксі, оскільки водії не погоджуються на таку поїздку через недоцільність виконання замовлення. ІДС Лекс вибрала зовсім інший підхід до роботи. Ми маємо в своєму розпорядженні таксопарк з великою кількістю автотранспорту, тому в різних районах є досить велика кількість машин. Доставити або забрати пасажира навіть з віддаленого району для наших водіїв — не проблема.

Як оформити замовлення

Для виклику таксі в Лекс на вибір замовника пропонується кілька варіантів. Традиційний спосіб замовлення телефонним дзвінком зазнав деяких змін: тепер за розмову платимо ми. Завдяки наявності системи callback, ми автомобілі таксі за місто київ тарифителефонуємо через секунду після набору короткого номера 509. Скажіть оператору, за якою адресою подавати таксі і куди прямувати, умови поїздки (переваги щодо машини, наявність додаткових опцій). Оператор вб'є дані в програму, і повідомить остаточну суму, яку необхідно сплатити після приїзду. Доступне оформлення замовлення сучасним способом через інтернет. Ви можете завантажити сторінку на електронному ресурсі фірми з on-line формою або завантажити та встановити додаток для смартфона. Після необхідно зробити лише кілька кліків для внесення координат поїздки, і оформлення завершено! Віддавайте перевагу компанії Лекс: ми пропонуємо найбільш вигідні таксі за місто тарифи, доступні для жителів і гостей столиці!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать