Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажири таксі вокзал аеропортПри подорожі доводиться долати значні відстані, тому після прибуття на залізничну станцію необхідно відразу відправлятися в Бориспіль: відстань на таксі вокзал аеропорт пролетить непомітно, якщо за організацію поїздки візьметься Таксі Лекс. Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері столичних перевезень ми знаємо, чого дійсно хоче пасажир, і надаємо це в кращому вигляді.

Найшвидша, комфортна і недорога поїздка в аеропорт

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс є лідером серед діючих в столиці кількох сотень компаній. Ми працюємо сумлінно і чесно по відношенню до клієнтів, тому завоювали популярність жителів і гостей міста. Якщо маєте потребу в комфортабельній поїздці на таксі Київ, телефонуйте за коротким номером 509, і заявку виконають в найкоротший термін.

Стовідсоткова подача таксі

Таксомоторних компаній, які не подають вчасно автомобіль або не знаходять вільний, досить. Вартість послуги фірм відрізняється дешевизною, але в таксопарках — мінімальне число машин, в зв'язку з чим в завантажені години знайти вільний транспортний засіб практично неможливо. На противагу в розпорядженні фірми Лекс знаходиться величезна кількість машин, яка регулярно збільшується. Такого числа досить для успішного виконання 100% замовлень. На випадок сильної завантаженості служба додатково перестрахувалась: співпраця з іншими службами таксі є додатковою гарантією подачі автомобіля. Телефонуйте 509 або залишайте онлайн-заявку, і точно виїдете!

Замовлення таксі попередньо

Незважаючи на стовідсоткову подачу машини в фірмі Лекс, іноді трапляються форс-мажорні ситуації, які можуть зірвати майбутню поїздку. До них відноситься складна ситуація на дорогах, екстремальні погодні умови. Для гарантованої поїздки попереднє замовлення — ідеальний варіант. Зателефонуйте в call-центр за номером 509 або заповніть форму на сайті або в додатку, вкажіть точний час і дату, коли автомобіль повинен знаходитися біля будинку, і будьте спокійні: в призначений час машина буде очікувати.

водії таксі вокзал аеропортПрофесійні водії

У компанії Лекс працюють кваліфіковані таксисти, яких наймають на роботу з особливою ретельністю. Водії відмінно розбираються в столичному регіоні, мають за плечима багаторічний подібний досвід роботи, і дотримуються правил дорожнього руху — поїздка на таксі пройде швидко і безпечно. Замовляйте таксі вокзал аеропорт за демократичними розцінками в Лекс: телефонуйте 509, залишайте онлайн-заявку на електронному ресурсі фірми або завантажуйте додаток!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать