Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик таксі в києві недорого з мобільногоПри необхідності для сучасного жителя вчасно встигати в різні місця столиці, замовлення таксі в Києві недорого з мобільного — ідеальний варіант. Громадський транспорт доступний не цілодобово, не такий комфортний і швидкий, тому викликати машину для поїздки в таксомоторній службі — зручно, надійно і недорого.

ІДС Лекс — найкраща служба таксі столиці

Наша інформаційно-диспетчерська компанія працює в столичних перевезеннях протягом декількох років, і за цей час ми домоглися лідерства. Низькі ціни і комфортні умови поїздок незмінно привертають замовників, тому все більше киян стає нашими постійними клієнтами. Ми враховуємо думку кожного: набирайте контакти для того, щоб поділитися побажаннями або задати питання. Випробуйте переваги замовлення таксі в Лекс — телефонуйте 509 або завантажуйте і встановлюйте додаток!

Тарифи доступні для всіх

Щоб максимально знизити розцінки, а якість послуги при цьому залишити на гідному рівні, в Таксі Лекс не припиняють оптимізуватися робочі процеси. Завдяки ефективній організації роботи кожен пасажир отримує можливість замовити таксі за помірною ціною, і проїхатися по столиці і околицях з оптимальним комфортом. Переконатися в невисоких тарифах ви можете, якщо відвідаєте електронний ресурс компанії.

Традиційний спосіб виклику таксі

Немає часу на тривале очікування вільного оператора? Тоді телефонуйте 509, і вашу заявку приймуть миттєво — в call-центрі працює досить співробітників, щоб відразу відповісти на дзвінок. Ми модернізували традиційний спосіб виклику машини: після набору короткого номера ІДС Лекс спрацьовує система автопередзвону, яка передзвонює через кілька секунд. Вартість розмови оплачує наша компанія. Після того, як повідомите диспетчеру адресу подачі таксі і куди будете направлятися, інформацію внесуть до програми, яка розрахує остаточну вартість. При розрахунку програма спирається на діючі тарифи та прокладений оптимальний маршрут між зазначеними адресами.

Оформлюйте замовлення online

автомобілі таксі в києві недорого з мобільногоСучасні жителі мегаполісу дорожать кожною хвилиною, тому все більшої популярності набирає виклик таксі через інтернет. Завантажуйте і встановлюйте на смартфон додаток, або вносьте дані в форму на сайті компанії. Не мине й хвилини, як замовлення буде оформлене! Вибирайте опцію розрахунку вартості і відправляйте заявку, яку оброблять за мінімум часу. Для замовлення таксі в Києві недорого вибирайте Лекс: ми встановили найбільш доступні розцінки і пропонуємо тільки комфортні автомобілі для поїздок!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать