Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка на таксі в аеропорт цінаВикликаючи машину в таксомоторній службі, багато замовників вважають за краще обрати таксі в аеропорт ціна якого відрізняється демократичністю. Однак і якості при цьому потрібно приділяти достатньо уваги. При виборі сумнівних компаній з дуже дешевими тарифами можна зірвати подорож, оскільки автомобіль не приїде, або таксист сильно запізниться. Щоб потрапити в аеропорт вчасно, робіть вибір на користь надійної перевіреної часом компанії, яка піклується про своїх пасажирів і пропонує їм найбільш вигідні умови. Таксі Лекс: ваша поїздка пройде з максимальними зручностями, а ціна не вплине на розміри гаманця.

Замовляйте найдешевше і комфортне таксі

Інформаційно-диспетчерська компанія Лекс — комп'ютеризована столична служба таксі, яка є лідером сфери столичних перевезень. Ми пропонуємо клієнтам максимально низькі розцінки і високий рівень обслуговування — таких зразкових показників ми досягли за рахунок оптимізованої роботи і щоденної злагодженої праці кваліфікованих співробітників. Робота в таксі пропонується тільки кращим кандидатам, що гарантує високоякісний сервіс.

Стовідсоткова подача таксі

При виклику машини в таксомоторній компанії необхідно бути впевненим у тому, що транспортний засіб обов'язково приїде вчасно. ІДС Лекс гарантує стовідсоткове своєчасне надання машини для поїздки: ми цінуємо час і дорожимо репутацією. Автопарк компанії не перестає поповнюватися новими екземплярами: склад парку розширюється щодня. Кількість машин, яка знаходиться в ньому на сьогоднішній день, дозволяє успішно виконувати всі замовлення, тому при замовленні таксі за номером 509 воно приїде стовідсотково. Найшвидша подача автомобіля забезпечується продуманим підходом до роботи. У кожному районі Києва є досить велика кількість машин Лекс, і при пошуку автомобіля диспетчер вибирає найбільш близький до клієнта. Таксист отримує заявку, і відразу ж прямує на виклик. Наші водії відрізняються зразковим знанням столиці, тому об'їжджають пробки найбільш коротким шляхом і приїжджають через 5 хвилин!

салони таксі в аеропорт цінаКомфортні справні машини

Фірма Лекс має виключно комфортабельні нові іномарки — пасажиру забезпечується максимальний рівень зручності під час поїздки. Машини систематично піддаються техогляду, що є запорукою безпеки. Замовляйте авто за номером 509, і витратите гроші не даремно! Поїздка на таксі в аеропорт ціна якого оптимально низька, пройде швидко, безпечно і комфортно, якщо оберете компанію Лекс!