Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка на таксі в аеропорт дешевоПереліт — самий по собі досить витратний захід, тому багато хто намагається викликати таксі в аеропорт дешево. Більшість компаній, що надають послуги пасажирських перевезень, знижують розцінки на шкоду якості. Замовляючи таксі в такій фірмі, можна спізнитися, оскільки автомобіль запізниться або не приїде. Щоб не ризикувати часом, грошима і подорожжю, замовляйте машину в надійній транспортній компанії, яка організовує поїздку на вищому рівні і при цьому не візьме дорого за послугу — ІДС Лекс. Для оформлення замовлення телефонуйте за коротким номером 509 або залишайте заявку online, скачавши додаток.

Вибирайте якість і надійність — вибирайте Лекс

Працюючи в сфері перевезень, служба таксі Київ Лекс зуміла вибитися в лідери, і при цьому зберегти розцінки помірними. Нам довіряють кияни і гості столиці при замовленні таксі, а це — найвища похвала. Переконайтеся в високій якості і ви: оформіть замовлення, зателефонувавши за номером 509!

Зразкове обслуговування

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс піклується про кожного клієнта, тому щодня підвищує якість наданої послуги. У компанії працюють тільки співробітники з професійним ставленням до справи, що сумлінно виконують робочі обов'язки. Якщо втомилися від грубості диспетчерів при замовленні таксі в інших компаніях, телефонуйте в call-центр за номером 509, і вас приємно здивує професіоналізм і доброзичливість наших операторів. Якщо необхідно щось уточнити або запитати — звертайтеся до диспетчера, і той з радістю допоможе. Професійні таксисти чудово розбираються в місті, мають відмінні водійські навички і пунктуальність, тому не змусять себе чекати, а пасажира довезуть швидко по оптимально короткому маршруті.

100 процентна подача

автомобілі таксі в аеропорт дешевоВ аеропорт важливо прибути своєчасно, тому вибирайте Таксі Лекс — наша таксомоторна фірма володіє величезним автопарком. Такої кількості машин досить для стовідсоткового виконання всіх вхідних заявок. Середній час очікування пасажиром транспортного засобу не перевищує 5 хвилин, іноді — 10. Щоб на подачу таксі не вплинув київський трафік або складні погодні умови, оформляйте попереднє замовлення. Повідомте диспетчеру або вкажіть в заявці точний час і дату, коли автомобіль повинен знаходитися біля будівлі, і спокійно займайтеся своїми справами, а в призначений час машина гарантовано буде перебувати в зазначеному місці. Замовляйте комфортне таксі в аеропорт дешево в Лекс: телефонуйте 509 або залишайте заявку в інтернеті, і її виконають в кращому вигляді!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать