Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вид району таксі центрБагато районів Києва при замовленні таксі користуються у жителів і гостей міста більшою популярністю, ніж інші, особливо це стосується виклику таксі центр. При такій великій кількості запитів необхідно бути абсолютно впевненим в подачі автомобіля і прийнятній вартості послуги, оскільки при великому попиті існує практика накрутки ціни. Звернувшись в таксомоторну фірму Лекс, ви можете абсолютно не хвилюватися в тому, що через мінімум часу — не більше 5, в рідкісних випадках 10-15 хвилин — автомобіль з комфортабельним салоном чекатиме пасажира в обумовленому місці.

Таксі центр та інші райони столиці — не проблема для Таксі Лекс

Ми чітко усвідомлюємо, що коли житель або гість Києва звертається в інформаційно-диспетчерську службу для виклику таксі, він розраховує на швидке, чітке і якісне виконання заявки. Саме це ми і надаємо кожному клієнту! Замовляєте ви автомобіль в центральні або віддалені райони міста в ІДС Лекс, можете не сумніватися — заявка буде виконана найкращим чином!

Що необхідно для замовлення таксі

Виклик машини в Лекс — найпростіша дія, яке вимагає від вас мінімум часу і ні копійки грошей. Досить:
  • Набрати з мобільного 509;
  • Завантажити додаток або зайти в розділ online замовлення.
І через 5 хвилин авто вже під'їде до будинку! При дзвінку в диспетчерську Лекс, ви автоматично потрапляєте на систему callback, яка передзвонює через секунду. Доброзичливий оператор уважно вислухає координати майбутнього маршруту та побажання щодо поїздки на таксі центр або автомобіля, і оперативно внесе дані в систему. Володіючи цими якостями, можете внести свою роль в забезпечення комфорту для пасажирів — вивчіть вакансії на сайті і сміливо відправляйте заявку! Мобільний спосіб, яким користується більшість сучасних городян, полягає в замовленні таксі Київ через інтернет. Для цього вибирайте онлайн-форму на сайті, або завантажуйте на мобільний програму, в яку вносьте ту ж інформацію.

Найзручніший транспорт

салони авто таксі центрПарк авто — те, чим пишається компанія Лекс! Кожний транспортний засіб — це комфортабельна надійна іномарка, яку ми із задоволенням надамо пасажиру. Всі авто досить нові, старих руїн в парку ви точно не знайдете. Автотранспорт регулярно проходить техогляд, що гарантує пасажиру не тільки винятковий комфорт, але і впевненість в тому, що переїзд по Києву пройде безпечно. Замовляйте таксі центр в компанії Лекс, і зможете на власному досвіді переконатися в тому, що поїздка в умовах комфорту може коштувати дешево!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать