Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик таксі тел київЯкщо потрібно терміново дістатися в інший район столиці, набирайте з мобільного короткий таксі тел Київ 509. Наша компанія забезпечує пасажирів самими комфортними умовами за найбільш вигідною вартістю!

Таксі Лекс: один номер — багато можливостей

Інформаційно-диспетчерська компанія Лекс успішно працює в пасажирських перевезеннях міста Києва на протязі декількох років. Популярність і довіра клієнтів зробили нас лідерами у своїй сфері: ми пропонуємо тільки справні і комфортні транспортні засоби та максимально знижуємо тарифи. Компанія може виконати великий список додаткових послуг: звертайтеся, якщо потрібна кур'єрська доставка, драйвер, перевезення домашнього вихованця, надання технічної допомоги та багато іншого.

Як здійснити замовлення таксі

Для максимальної економії часу замовника таксомоторна фірма Лекс пропонує швидкі і зручні варіанти виклику машини. Якщо наберете з мобільного простий номер 509, вам відразу зателефонують завдяки унікальній системі callback. Адреса, за якою потрібно подати таксі, і до якої спрямовуватиметься — дані, які необхідно повідомити диспетчеру. Якщо є певні вподобання щодо машини або поїздки — вкажіть і їх. Диспетчер оперативно вб'є інформацію в програму і скаже суму до сплати. У компанії передбачений спосіб замовлення через інтернет: якщо не бажаєте витрачати час на телефонні розмови — це ідеальний варіант. Потрібно завантажити додаток для замовлення і встановити на смартфон або завантажити сторінку з онлайн формою. Внесіть маршрут, і відразу дізнаєтеся вартість поїздки.

Найшвидше таксі столиці

Оптимізована робота дозволяє оперативно виконувати кожне вхідне замовлення. Диспетчери максимально швидко оброблюють замовлення, чому сприяє автоматизація робочих процесів. На виконання заявки направляється той автомобіль, місце розташування якого найближче до клієнта. Автопарк з великою кількістю різного транспорту сприяє тому, що навіть у віддалених районах міста постійно чергують наші машини. водії таксі тел київКомпанія Лекс наймає найкращих водіїв, які чудово справляються з обов'язками. Вони володіють досвідом подібної роботи, тому знають, що необхідно пасажирам, відмінно розбираються в столиці і околицях, мають зразкові водійські навички. Якщо ви цінуєте свій час — вибирайте Таксі Лекс! Особливо це важливо при поїздці на таксі в аеропорт, оскільки запізнення загрожує зривом всієї подорожі. Наш таксист гарантовано доставить в аеропорт вчасно! Замовляйте машину в кращій службі таксі тел Київ якої запам'ятати просто: набирайте 509 з мобільного!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать