Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі таксоНа момент появи послуга виклику автомобіля не користувалася такою популярністю, як в наші дні: в 1913-му називалося таксі таксо і відрізнялося не тільки назвою. В ті часи скористатися таксі могли заможні люди, оскільки поїздка була дорогою. Зараз ситуація змінилася кардинально: тарифи знизилися, що зробило замовлення машини в таксомоторній компанії затребуваним у киян і гостей столиці. Громадським транспортом не можна скористатися цілодобово, а його оперативність залишає бажати кращого, що при сучасному ритмі столичного життя — великий мінус. Таксі з його доступністю в будь-який час доби, помірною вартістю і комфортом користується заслуженою популярністю.

Таксі таксо: як вибрати хорошу таксомоторну фірму

Компаній, зайнятих в столичних пасажирських перевезеннях, налічується багато: їх кількість перевалила за кілька сотень. Вони розрізняються розцінками і якістю, і вибрати серед такого числа хорошу — непросте завдання. При замовленні автомобіля дешево велика ймовірність залишитися без машини, оскільки автопарки таких компаній обмежені, а рівень сервісу — невисокий. Щоб поїздка на таксі залишила після себе тільки позитивні враження, звертайтеся в таксомоторну компанію Лекс. Телефонуйте в будь-який час дня і ночі за номером 509 або залишайте онлайн-заявку, яку ми виконаємо в найкоротший термін: пасажир буде забезпечений комфортним автомобілем і професійним водієм, і все це — за розумну ціну.

Відмінний сервіс

Для роботи в компанії наймаються професіонали, які серйозно і відповідально підходять до виконання обов'язків. Ми ретельно підбираємо диспетчерів і таксистів, щоб вони обслужили пасажира на найвищому рівні. Зателефонувавши за номером 509, ви не почуєте грубості від оператора, оскільки всі співробітники call-центру ввічливі і доброзичливі. Водії, володіючи тими ж якостями, чудово розбираються в Києві і його околицях, і швидко доставлять пасажира в потрібне місце. На відміну від таксі тих часів, наша компанія пропонує тарифи, доступні для гостей і жителів столиці. Завдяки оптимізованій роботі, розцінки відрізняються демократичністю.

поїздка в аеропорт таксі таксоШвидко і з комфортом довеземо в аеропорт

Поїздка на таксі в аеропорт вимагає виважено підійти до вибору компанії-перевізника. Телефонуйте в Лекс — ми зуміємо організувати трансфер в аеропорт на вищому рівні: швидко, надійно і недорого! Для гідного обслуговування в таксі таксо не потрібно переплачувати: телефонуйте в Лекс, і переконайтеся, що комфорт може бути недорогим!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать