Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки таксі сервіс київКожен, хто хоч раз замовляв автомобіль в столиці, розраховував отримати високоякісний таксі сервіс Київ. Однак далеко не у всіх випадках очікування щодо якості надання послуг виправдовуються. Щоб після поїздки на таксі у вас не залишилося жалю і неприємного осаду, вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс — ми організуємо переїзд на самому гідному рівні за демократичною вартістю.

Таксі Лекс: секрет успіху криється в кваліфікованому персоналі

За час роботи в пасажирських перевезеннях по столичному регіону в транспортній компанії Лекс встиг сформуватися колектив професіоналів, злагоджена робота яких дозволяє обслуговувати пасажирів на найвищому рівні. Набирайте 509 з мобільного, і вас неодмінно здивує професійна, ввічлива і оперативна робота наших диспетчерів і таксистів.

Швидка обробка заявки оператором

Кандидат на посаду диспетчера повинен володіти приємним голосом і чіткою дикцією, уважністю і ввічливістю, бажанням допомогти клієнту вирішити проблему — і це без урахування фахової підготовки. Для замовлення таксі Київ телефонуйте за коротким номером 509 в диспетчерський центр, і повідомляйте початкову і кінцеву точку маршруту. Уважний оператор внесе дані в програму, яка прокладе маршрут і розрахує вартість. Якщо у вас виникають питання з приводу майбутнього переїзду або побажання — говоріть про це диспетчеру, і той з радістю дасть відповідь і порадить найкращий варіант.

Безпечна і комфортна поїздка на таксі

Якщо потрібно за короткий термін опинитися в іншому районі Києва — розраховуйте на таксистів інформаційно-диспетчерської фірми Лекс. Кожен водії таксі сервіс київводій компанії має великий досвід роботи і значний водійський стаж, дотримується правил дорожнього руху і чудово орієнтується в географії столиці. Покладіться на них — водії забезпечать швидку і безпечну поїздку. Крім того, фірма приймає на роботу тільки ввічливих і комунікабельних співробітників, які нададуть клієнту найвищий рівень сервісу.

Замовляйте таксі за найнижчою вартістю в столиці

Бережіть бюджет: викликаючи таксі в Лекс, ви значно економите, оскільки транспортна компанія зуміла максимально знизити тарифи. Це стало можливо завдяки оптимізації та злагодженості робочих процесів. Якщо не хочете переплачувати, і при цьому отримати поїздку з усіма зручностями і сервіс на європейському рівні, набирайте з мобільного телефону цифри 509! Вибирайте найкращий таксі сервіс Київ з розцінками, доступними для киян і гостей міста!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать