Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі преміум класу київЩоб точно бути впевненим в якості наданої послуги, багато пасажирів вважають за краще замовляти таксі преміум класу Київ. Однак альтернатива дорогої послуги є: вибирайте ІДС Лекс, і вас приємно здивують комфортабельні умови поїздки, європейський сервіс і приваблива вартість.

Чому варто вибрати Таксі Лекс

Комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба Лекс чудово зарекомендувала себе в сфері столичних пасажирських перевезень. Поєднання гідного обслуговування і мінімальної вартості не може залишити байдужими киян і гостей міста. Досвідчені водії, які відмінно орієнтуються в столиці, великий автопарк надійних іномарок і автоматизація процесів дозволяють організовувати комфортабельні, швидкі та безпечні поїздки по Києву і області.

Привабливі тарифи таксі

Почувши про дешевизну таксі, у клієнта часто складається досить скептичне ставлення, і іноді воно цілком виправдане. Наша таксомоторна компанія має великий досвід в сфері перевезень, і за час роботи встигла знайти вірний підхід до організації робочих процесів, що дозволило їх оптимізувати. Завдяки цьому ціна знизилася до оптимально низького рівня, а рівень сервісу залишився якісним. Замовляючи таксі Київ в Лекс, ви переконаєтеся, що низька ціна може означати високу якість, швидкість і комфорт.

Оформляйте замовлення онлайн

Для зручності клієнтів, ми пропонуємо кілька способів виклику автомобіля:

  • По телефону;
  • Через Інтернет.

Набирайте з мобільного простий номер 509 і повідомляйте диспетчеру необхідну інформацію щодо майбутнього маршруту. За дзвінок платити не доведеться — у нашій компанії діє система callback. Переваги при замовленні автомобіля онлайн очевидні: просто заходьте на сторінку замовлення on-line на веб-сайті компанії, робіть кілька кліків для внесення інформації до відповідних полів онлайн-форми, і дізнавайтеся вартість поїздки. Також можна додатково внести дані щодо попереднього виклику авто, вказавши точний час і дату подачі таксі. Простота інтерфейсу форми замовлення, зручність і сучасність роблять виклик таксі онлайн дедалі популярнішим.

салони автомобіля таксі преміум класу київТільки комфортабельні машини

Не потрібно переплачувати — за помірну вартість на виклик приїде надійний справний автомобіль зі зручним і чистим салоном. В автопарку ІДС Лекс знаходяться виключно іномарки, склад яких постійно поповнюється і оновлюється. Замовляючи машину в таксомоторній фірмі Лекс, ви отримуєте таксі преміум класу за доступною вартістю!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать