Меню сайта

автомобілі таксі плюс київУ сучасному світі при ритмі життя в багатомільйонному місті не обійтися без таксі, проте багато хто шукає службу таксі плюс Київ, яка б надавала велику кількість додаткових послуг. Зараз неактуальне одне тільки таксі — прагнення економити час вимагає не тільки надання автомобіля для поїздки, а й інших послуг зі сфери перевезень.

ІДС Лекс: відмінний сервіс за помірну ціну

Якщо необхідно терміново доставити важливі документи або невелику посилку, відвезти домашню тварину до ветеринара, оформити замовлення на точний час, замовити таксі мікроавтобус або авто з погодинною оплатою — вибирайте Лекс. Ми пропонуємо не тільки великий перелік послуг, але і найпривабливіші розцінки!

Оформляйте попереднє замовлення

Кількості транспортних засобів в автопарку компанії досить для своєчасного виконання всіх вхідних заявок. Однак іноді непростий трафік на київських дорогах або складні погодні умови можуть стати причиною хвилювання щодо майбутньої поїздки. Якщо потрібно прибути на місце хвилина в хвилину, і навіть раніше, набирайте 509 з мобільного або завантажуйте додаток з сайту і оформляйте замовлення таксі в Києві на точний час і дату. Не сумнівайтеся — у зазначений час автомобіль буде очікувати в призначеному місці.

Автотранспорт на будь-який смак

У парку авто присутні машини різноманітних марок і моделей. Якщо подорожуєте великою компанією або з об'ємним багажем, звертайтеся в Таксі Лекс, і ми в найкоротший термін надамо комфортабельний універсал, мінівен або мікроавтобус. Вартість послуги відрізняється доступністю для жителів і гостей міста.

Термінова кур'єрська доставка

Зараз витрачати особистий час не хоче ніхто, особливо на доставку. Якщо потрібно терміново доставити важливу документацію або кореспонденцію, звертайтеся в таксомоторну фірму Лекс, і наш водій на деякий час стане особистим кур'єром. Послуга відрізняється доступною вартістю, і при цьому замовник може бути абсолютно спокійний — ми доставимо посилку з рук в руки за максимально короткий термін в будь-який район Києва.

Погодинна оренда авто

погодинна оплата таксі плюс київБагато вже оцінили переваги погодинної оплати таксі, спробуйте і ви. При необхідності багато пересуватися по столичному регіону, і при цьому здійснювати тривалі зупинки, під час яких нараховується плата за простій, погодинне замовлення таксі — ідеальне рішення. Оформляйте послугу онлайн або у диспетчера, і таксист стане вашим особистим водієм на деякий час. Замовляйте ці та багато інших додаткових послуг в таксі плюс Київ Лекс за найбільш вигідними тарифами!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать