Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

розрахунок таксі онлайн тарифЯкщо необхідно заздалегідь дізнатися, скільки буде коштувати поїздка на таксі, необов'язково телефонувати диспетчеру: інформаційно-диспетчерська компанія Лекс пропонує розрахувати таксі онлайн тариф. Цей зручний і швидкий варіант дозволить завчасно підготувати суму до сплати, і при цьому не витрачати час на дзвінок в call-центр.

Найдемократичніші розцінки в Києві

Більшість киян і гостей столиці вважають за краще не витрачати багато грошей на виклик таксі Київ, тому роблять вибір на користь компаній, що пропонують недорогі розцінки. Таксомоторна фірма Лекс не тільки встановила невисокі ціни, але і гарантує чудовий сервіс. Домогтися такого ідеального поєднання стало можливим завдяки оптимізованій роботі, яка вдосконалює якість надання послуги, а вартість робить доступною для всіх. Подивитися діючі тарифи можна на веб-сайті Таксі Лекс у відповідному розділі.

Як дізнатися вартість поїздки

З Лекс визначитися з бюджетом на замовлення таксі можна менше, ніж за хвилину. Досить відкрити форму виклику машини онлайн на сайті або в мобільному додатку. Внесіть в порожні рядки форми адресу подачі і місце прибуття таксі, вкажіть, які додаткові опції або послуги будуть потрібні. Якщо під час поїздки попутно потрібно заїхати за іншими адресами, вибирайте функцію додавання адреси і вносьте її в маршрут. У нижній частині форми знаходиться кнопка, за допомогою якої можна розрахувати тариф поїздки. Програма побудує найбільш короткий шлях з урахуванням всіх особливостей маршруту, включаючи затори та ремонтні ділянки на дорозі, і при розрахунку спирається на актуальні ціни.

Найшвидше виконання замовлення

ІДС Лекс по праву вважається однією з кращих київських компаній, тому пропонує не тільки помірні ціни, а й відмінну якість: комфортні автомобілі, європейський сервіс і високу оперативність. Компанія має в своєму розпорядженні великий автопарк, тому наші машини перебувають у всіх районах Києва. Знайти автомобіль навіть в завантажене викликами час — не проблема, оскільки партнерські відносини з іншими службами перевезень є гарантією подачі таксі. час викнання замовлення таксі онлайн тарифКомпанія не пропонує клієнтам старих машин: таксопарк складається з іномарок комфорт-класу, тому поїздка з максимальним комфортом пасажиру забезпечена. Завдяки оптимізованій роботі на виклик направляється авто, якому найближче їхати до замовника. Сукупність цих факторів дозволяє організувати 100 відсоткову подачу таксі всього за 5 хвилин! Вибирайте кращу компанію столиці: робіть замовлення таксі онлайн тариф якого відрізняється демократичністю, а сервіс — високою якістю!

Подробнее