Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик зі смартфону таксі онлайнЗамовлення машини здійснити найпростіше та найшвидше, якщо викликати таксі онлайн. Задля цього інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує завантажити в смартфон мобільний додаток, чи відкрити форму на веб-сайті.

Таксі онлайн Лекс: обирайте кращих!

Займати лідерські місця на ринку пасажирських перевезень Києва для нашої таксомоторної компанії — цілком виправдано завдяки великій популярності в замовників. Кияни та гості міста віддають перевагу Лекс, оскільки прагнуть здійснити подорож в комфортних умовах, та при цьому не платити за послугу багато грошей. Завдяки якісному виконанню роботи, що невпинно оптимізується, компанія стає ще більш затребуваною з кожним днем. Ефективне виконання кожного процесу дозволяє зменшити тарифи та разом з тим покращити якість обслуговування. Окрім того, наші ціни не завищуються спеціально, тому будьте впевнені, що ваш гаманець не постраждає, якщо замовите таксі в Лекс!

Найзручніший спосіб замовлення

Для сучасних рішень притаманна максимальна ефективність та економія часу, тому наша служба таксі пропонує замовити таксі онлайн. Задля цього передбачено декілька варіантів. Завантажуйте мобільний додаток та коли знадобиться таксі, вносьте необхідну інформацію у відповідні рядки форми. Основні дані — це адреса, куди подавати машину, та куди їхати, якщо потрібні додаткові послуги, їх також необхідно відзначити. Після того, як внесете інформацію, натискайте кнопку розрахунку вартості. Програма покаже остаточний тариф послуги, а після відправлення на обробку — дані про найближче авто та номер телефону таксиста. Принцип замовлення таксі через форму на веб-сайті ІДС Лекс — такий же. Потрібно окреслити маршрут, внісши початкову та кінцеву адреси поїздки, розрахувати суму до сплати, та відправити запит на обробку. За мінімум часу програма видасть остаточний результат щодо машини та покаже контакти водія. Для великої кількості киян виклик машини online являється зручнішим та швидшим, ніж традиційний, адже не потрібно користуватися допомогою диспетчера, а все можна зробити самостійно.

Комфортабельні автомобілі

Щоби кожен замовник лишився задоволеним, окрім невисокої вартості та відмінного обслуговування компанія Лекс вдосконалює склад таксопарку. В ньому знаходяться лише нові іномарки, що систематично підлягають техогляду. Кількість транспортних засобів постійно збільшується, а склад мікроавтобуси таксі онлайнурізноманітнюється. Великій компанії, якій потрібно замовити таксі мікроавтобус, найвигідніше зробити це в Лекс: наші ціни оптимально знижені, а транспортні засоби комфортабельні. Щоб замовити таксі онлайн в Лекс, скористайтеся додатком чи формою на сайті!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать