Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі номер 1 київУ столиці таксомоторних компаній хоч відбавляй: для перевезення пасажирів працює близько двох сотень, однак яка служба — таксі номер 1 Київ? Щоб відповісти на питання, необхідно детально розглянути, чим відрізняється робота Лекс — найкращої і популярної, без перебільшення, інформаційно-диспетчерської фірми.

Таксі Лекс: ви економите, і при цьому отримуєте більше

Наша компанія пропонує клієнтам тільки найкращі умови: доступну вартість, комфортабельні поїздки, обслуговування у кваліфікованого та ввічливого персоналу. Замовляючи таксі в ІДС Лекс, будьте впевнені в тому, що поїздка відбудеться на вищому рівні за невисоку плату.

Виклик автомобіля: просто, безкоштовно і цілодобово

Замовити таксі Київ ніколи ще не було настільки зручно. Компанія Лекс пропонує кілька способів на вибір, за допомогою яких здійснюється виклик машини. При виборі дзвінка в диспетчерську, клієнтові не потрібно турбуватися про тарифи мобільних операторів: Таксі Лекс сплачує вартість розмови. Набирайте три цифри 509 з мобільного телефону в будь-який час доби, і оператор передзвонить миттєво. Повідомляйте адреса подачі транспортного засобу і прибуття, дізнавайтеся вартість і чекайте машину. Простий номер для запам'ятовування, безкоштовний дзвінок, ввічливі і оперативні диспетчери — ми робимо все можливе для зручності клієнта. Для виклику автомобіля є ще один спосіб, не менш комфортний і швидкий. Завантажуйте додаток з сайту або заходьте на сторінку замовлення on-line, вносьте координати маршруту самостійно, і дуже скоро виходьте до автомобілю, що вже приїхав.

Дешевше і швидше за всіх в столиці — тільки Лекс

водії таксі номер 1 київЗавдяки оптимізованим робочим процесам і злагодженій роботі колективу, наша інформаційно-диспетчерська служба здійснює подачу автомобіля в рекордно короткий термін. Через 5 хвилин після оформлення замовлення до будинку вже під'їде автомобіль. Вартість поїздки доступна для всіх киян і гостей столиці: не потрібно переплачувати — вибирайте Лекс!

Винятковий комфорт і безпека

Хочете комфортабельний автомобіль для переїзду по столичному регіону? Тоді набирайте 509 або замовляйте таксі через інтернет, і в найкоротші терміни компанія подасть за вказаною адресою справну надійну машину зі зручним і чистим салоном. Автотранспорт проходить техогляд, що гарантує безпеку. Вибирайте тільки найкраще таксі — це Лекс! Не витрачайте даремно особистий час на пошуки таксі номер 1 Київ — телефонуйте в Лекс або замовляйте онлайн, і відразу відчуєте разючий контраст!
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать